Pohádkové dárky! Doporučujeme pro děti    ◄◄
(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-15 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

Bytový a dekorativní textil

Využít filtrovánízobrazit dalších 24 produktů

Strana: | 1 2 33 |
Bytový a dekorativní textil: Celkem 775 produktů .


SUPER CENY NA VŠECHNY PRODUKTY - BYTOVÝ A DEKORATIVNÍ TEXTIL

Bytový a dekorativní textil je součástí každého útulného domova. Každá hospodyňka ho proto ocení jako pěkný dárek. Po tom co se dozví, že levné prostěradlo má z obchodu Pěknýdárek.cz a zjistí, že všechny naše ceny se drží velice při zemi, jistě se stane naší pravidelnou zákaznicí. A to náš těší. Vždyť právě u nás seženou levný bytový a dekorativní textil, kterým by zútulnili svůj domov. Prostěradla, podsedáky, spony na záclony a závěsy, deky, polštářky a další produkty najdete v této kategorii velmi levně! Proč utrácet velké peníze za bytový a dekorativní textil, když můžete právě ušetřené finance vložit třeba do nábytku nebo rekonstrukce vašeho domu. Z nezařízeného domu pak můžete vytvořit útulný domov právě levným bytovým a dekorativním textilem.

 


Levný bytový a dekorativní textil si oblíbí zejména ženy. Právě ty touží, aby jejich domov byl velice útulný a pohodlný. Proto ocení levná prostěradla i stylové podsedáky, ložní prádlo a další dekorativní a bytový textil. Jdete na návštěvu obhlédnout nový byt nebo dům vašich známých? Neznáme lepší a praktičtější dárek, než je bytový a dekorativní textil. Vždyť právě nově postavený a ještě ne kompletně zařízený domov čeká na takovéto pěkné dárky, které potěší nejen majitele nového bytu či domu, ale hlavně zútulní všechny prostory.

 


Do ložnice prostěradla a ložní prádlo, do jídelny podsedáky, do obývacího pokoje polštáře a deky. Zmapujte i vy váš prostor a zjistěte, co vám doma chybí. Na tvrdých židlích se vám musí sedět velice nepohodlně! Stačí, když k nim dokoupíte levné podsedáky a najednou má váš zadek větší komfort! Zajistěte pohodlnější sezení vám i vašim blízkým, kteří k vám přijdou na návštěvu. Prostěradla z naší nabídky zase zajistí ničím nerušený spánek.

 


Bytový a dekorativní textil hraje v domovech nás všech důležitou roli. S bytovým a dekorativním textilem bude váš domov mnohem, mnohem útulnější! Pořiďte si i vy levné doplňky do vašeho bytu či domu. U nás nakupujete vždy levně! Zvýšení cen se nemusíte obávat. Bez dlouhých front u pokladen, bez zavírací doby a s nohama na stole se dá nakupovat právě u nás! Užijte si i vy výhody nakupování, které vám nabízíme.


V kategorii Bytový a dekorativní textil naleznete produkty určené k prodeji v roce 2019
Pěkný dárek nabízí BYTOVÝ A DEKORATIVNÍ TEXTIL, super dárky pro celou rodinu s dobrou dostupností nebo skladem. Vyberte si nějaký dárek pro sebe nebo své blízké z kategorie BYTOVÝ A DEKORATIVNÍ TEXTIL za super ceny.Nejprodávanější BYTOVÝ A DEKORATIVNÍ TEXTIL

1 Povlak na polštář 43x43 cm k dispozici do 2 prac. dnů

Povlak na polštář 43x43 cm

239 Kč
s DPH
2 Polštář Krtek (krteček) KAPELA 45 x 30 cm k dispozici do 2 prac. dnů

Polštář Krtek (krteček) KAPELA 45 x 30 cm

339 Kč
s DPH
3 Lněný kapsář dvoupatrový k dispozici do 2 prac. dnů

Lněný kapsář dvoupatrový

139 Kč
s DPH
4 Polštářek Minnie hearts 02 40x40 cm k dispozici do 3 prac. dnů

Polštářek Minnie hearts 02 40x40 cm

159 Kč
s DPH
5 Polštářek Spiderman 40/40 k dispozici do 2 prac. dnů

Polštářek Spiderman 40/40

156 Kč
s DPH
6 Polštářek 3D Kouzelná Beruška k dispozici do 2 prac. dnů

Polštářek 3D Kouzelná Beruška

190 Kč
s DPH

Bytový a dekorativní textil se může stát i vašim pěkným doplňkem v bytě nebo domě. Ozdobte si svůj obývací pokoj, ložnici, jídelnu a jiné místnosti pěkným bytovým a dekorativním textilem. V našem e-shopu Pěknýdárek.cz naleznete levný bytový a dekorativní textil, který zútulní i váš domov. Vybírat můžete spony na záclony a závěsy, ložní textil a ostatní doplňky, deky, polštářky a podsedáky. Vyberte si i vy bytový a dekorativní textil za příjemné internetové ceny a potěšte jim sebe nebo vaše blízké. Bytový a dekorativní textil může být pěkným dárkem pro všechny, zvláště pro ty, kteří si zakládají na útulnosti svého domova. I vy si můžete zútulnit váš domov a přitom ušetřit rodinný rozpočet. Preferujeme kvalitu a nízké ceny. U nás si tak vyberete levné a kvalitní produkty, které mohou například zútulnit váš dům. Prostěradlo nebo podsedák může zútulnit i váš domov. I vy můžete nakupovat chytře! U nás v e-shopu Pěknýdárek.cz.