(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-15 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

✔ Barbie

DNES DOPRAVA ZDARMA NA OBJEDNÁVKY od 500 Kč

Využít filtrování


Strana: | 1 2 3 4 |
Barbie: Celkem 95 produktů .

SUPER CENY NA VŠECHNY PRODUKTY - BARBIE

Víte, co je Barbie? Nechali jsme se inspirovat wikipedií a zde je odpověď: Barbie je světově nejznámější a nejprodávanější panenka, poprvé představená na American International Toy Fair 9. března 1959. Panenku vyrábí společnost Mattel, Inc. Nejlépe prodávaná Barbie v historii firmy byla Totally Hair Barbie, vytvořená v roce 1992. . Barbie nyní můžete nakoupit i v našem eshopu Pěkný dárek – Barbie může být skvělým dárkem pro Vaše holčičky, které milují panenky a rády si s nima hrají. Panenky Barbie jsou prodávány většinou v limitovaných edicích a proto vybírejte a nakupujte ihned, nemusela by Barbie být dostupná – Váš konkrétní model panenky Barbie. Barbie doporučujeme do páru nakupovat s panáčkem jménem Ken, či Kevin.

V kategorii Barbie naleznete produkty určené k prodeji v roce 2024


Barbie v dárkovém magazínu:24.08.2023 Panenky: Od Klasiky po Nové Trendy

Panenky jsou jednou z nejstarších a nejvíce milovaných hraček na světě. Od klasických Barbie až po moderní panenky L.O.L., výběr je nyní širší než kdy dříve. V tomto článku se podíváme na různé typy panenek, které lze najít na trhu, a jak každá z nich přináší jedinečnou hodnotu.
Pěkný dárek nabízí BARBIE, super dárky pro celou rodinu s dobrou dostupností nebo skladem. Vyberte si nějaký dárek pro sebe nebo své blízké z kategorie BARBIE za super ceny.
Panenky Barbie – klasika, která nikdy neskončí. Barbie panenky.