(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-15 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

✔ Dětské pokladničky

DNES DOPRAVA ZDARMA NA OBJEDNÁVKY od 500 Kč

Využít filtrování
Strana: | 1 |
Dětské pokladničky: Celkem 19 produktů .

SUPER CENY NA VŠECHNY PRODUKTY - DĚTSKÉ POKLADNIČKY

Dětské pokladničky z našeho e-shopu Pěknýdárek.cz jsou velmi roztomilé, proto zapadnou do každého dětského pokojíčku. Ozdobí tak dětský psací stůl nebo dětské poličky. Pořiďte i svému dítku dětskou pokladničku a zjistěte, jak moc je šetřivé! Hračky, kterou si koupí za své ušetřené penízky si bude vážit o to více! V našem e-shopu seženete levné dětské pokladničky. Pěkný design se bude dětem  líbit. Pokladničky z naší nabídky jsou vyrobeny z nejrůznějšího materiálu. Nejčastěji plastové nebo keramické pokladničky děti naučí nakládat s financemi. To, že se musí pokladnička s nastřádanými penězi rozbít již dávno neplatí! Většinou je u pokladničky umístěn i otvor, kterým peníze vyjmete, aniž by došlo na střepy. Sice je známo, že střepy přinášejí štěstí, hezkých dětských pokladniček by však bylo škoda, nemyslíte?

 


Dětské kapesné je napínavým tématem mnoha diskuzí. Dávat dítěti kapesné nebo ne? Když ano,  tak v jaké výši? S tím, kolik má vaše dítě dostávat kapesného vám sice my z obchodu Pěknýdárek.cz nepomůžeme, vřele vám však můžeme doporučit naše roztomilé dětské pokladničky. Házení penízků do pokladničky bude děti tolik bavit. O to víc, když bude pokladnička téměř plná. Z nastřádaných penízků si dítě může koupit kolo nebo jinou vysněnou hračku.

 


Naše dětské pokladničky mohou být pěkným dárkem pro všechny děti. Darujte i vy svému dítěti velmi praktický i líbivý dárek. Naučte své dítě nakládat s financemi. Část kapesného si může nechat u sebe v peněžence a druhou část může vhodit do své šetřivé pokladničky. Pěkné motivy dětských pokladniček zajistí, že se dětská pokladnička stane velmi oblíbenou dekorací v dětském pokojíčku.
Obzvláště babička a dědeček se postarají o to , aby jejich vnoučata měla svou pokladničku. Při každé návštěvě jim dávají nějaké penízky. S pokladničkou tak budou mít jistotu, že penízky poputují právě tam a nebudou utraceny za nezdravé sladkosti!

 

I my z obchodu Pěknýdárek.cz s úsměvem na rtech vzpomínáme na svou první pokladničku. A i přes to, že dnes se penízky v pokladničce hromadí rychleji a ve větším množství než za našeho dětství, jsme si jisti, že je dětská pokladnička i nadále velice přínosná. Levné dětské pokladničky u nás. Potěšte i vy vaše ratolesti pěkným dárkem v podobě pěkné pokladničky.


V kategorii Dětské pokladničky naleznete produkty určené k prodeji v roce 2024Pěkný dárek nabízí DĚTSKÉ POKLADNIČKY, super dárky pro celou rodinu s dobrou dostupností nebo skladem. Vyberte si nějaký dárek pro sebe nebo své blízké z kategorie DĚTSKÉ POKLADNIČKY za super ceny.
Levné dětské pokladničky seženete v našem e-shopu Pěknýdárek.cz. Příjemné internetové ceny a roztomilé tvary a motivy dětských pokladniček zajistí, že se stanou doplňkem každého dětského pokojíčku. Má i vaše dítě dětskou pokladničku? Dětské pokladničky mají velký význam v životě dětí. Proč? Učí je šetřivosti. Pokaždé, když dítě dostane kapesné, vhodí si darované mince do pokladničky. A protože je mu líto hezkou pokladničku rozbíjet obvykle ji penězi naplní až po okraj. Teprve potom je načase pokladničku rozbít. Za ušetřené penízky si dítě může samo koupit svou vysněnou hračku! Psst! Každá dětská pokladnička má jistě otevíratelnou dolní část. To ale děti nemusejí vědět! Naučte své dítě šetřivosti již v útlém věku. Zakupte mu pokladničku do níž si bude ukládat své finance. Dětské pokladničky u nás seženete levně!