(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-15 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

Suché zipy

Využít filtrovánízobrazit dalších 24 produktů

Strana: | 1 2 |
Suché zipy: Celkem 32 produktů .


SUPER CENY NA VŠECHNY PRODUKTY - SUCHÉ ZIPY

Vše má své výhody i nevýhody. Se suchým zipem se snadno a rychle manipuluje, není citlivý na vlhkost, je funkční dokonce i pod vodou, je levný, snadno se vyrábí a na rozdíl od magnetických spojů se používá i v prostředí, kde by magnetické pole bylo problémem. Nevýhodou je, že se opotřebovává, tudíž po čase spojení není spolehlivé, je omezen teplotou (ve vyšších teplotách nylonové háčky nevydrží) a chytá na sebe také jiné vláknité materiály, což způsobuje špatnou funkčnost, dokud se cizí vlákna neodstraní.


✅ Výhodná nabídka suchých zipů v eshopu Mikaton
 

Suchý zip – věc, bez které se v dnešní době neobejde nikdo z nás. Nedají na něj dopustit zejména ti, kteří nejsou přívrženci knoflíků či tkaniček. Suché zipy jsou součástí batohů, obuvi, potahů a spousty dalších textilních výrobků. Snadno a rychle se s ním manipuluje, je k dostání v mnoha velikostech, délkách i barvách (na výběr máte z širokého spektra barviček). I když je zip teprve v důchodovém věku (vynalezen byl v roce 1948), je nepostradatelnou součástí textilní galanterie.


V kategorii Suché zipy naleznete produkty určené k prodeji v roce 2022Pěkný dárek nabízí SUCHÉ ZIPY, super dárky pro celou rodinu s dobrou dostupností nebo skladem. Vyberte si nějaký dárek pro sebe nebo své blízké z kategorie SUCHÉ ZIPY za super ceny.Nejprodávanější SUCHÉ ZIPY

1 Suchý zip samolepicí kolečka Ø25 mm ihned k odeslání

Suchý zip samolepicí kolečka Ø25 mm

49 Kč
s DPH
2 Suchý zip samolepící kolečka Ø15 mm ihned k odeslání

Suchý zip samolepící kolečka Ø15 mm

49 Kč
s DPH
3 Suchý zip samolepicí obdélníčky 15x25 mm ihned k odeslání

Suchý zip samolepicí obdélníčky 15x25 mm

49 Kč
s DPH
4 Suchý zip samolepící kolečka Ø35 mm ihned k odeslání

Suchý zip samolepící kolečka Ø35 mm

49 Kč
s DPH

Každý z vás ví, jak vypadá suchý zip a pro co byl stvořen. Tvoří ho dvě vrstvy, z nichž jedna je z textilie s jemnými vlákny (očky) a druhá je s drobnými nylonovými háčky, která protější látku na sebe, podobně jako květ bodláku, zachytává. Určitě situace se sundávání přichytávajícího plevelu znáte a mnohdy nejste nadšeni, když se přilepí zrovna na vaše nové tepláky či kalhoty. Kvalitní výběr suchých zipů v eshopu Mikaton.