(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-15 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

✔ Pracovní stoly a nářadí

DNES DOPRAVA ZDARMA NA OBJEDNÁVKY od 500 Kč

Využít filtrování


Strana: | 1 2 3 4 5 |
Pracovní stoly a nářadí: Celkem 99 produktů .

SUPER CENY NA VŠECHNY PRODUKTY - PRACOVNÍ STOLY A NÁŘADÍ

Obzvláště kluci milují dětské nářadí a pracovní stoly. Dětské nářadí téměř k nerozeznání od toho opravdového. Vrtačka, kladívko, sada nářadí na opasku, vozík pro mechanika, kotoučová pila a další kousky dětského nářadí si oblíbí zejména ti nejmenší! Tráví vaši malí kluci hodně času v dílně u svého tatínka a vy jen trnete hrůzou, jen aby se tam nezranili? Pořiďte jim dětské nářadí, to opravdové a nebezpečné je již nebude zajímat. Levné dětské nářadí a pracovní stoly patří k velmi oblíbeným kategoriím. Levné nářadí a pracovní stoly se tak mohou stát pěkným dárkem pro vašeho vnoučka, syna, synovce i pro sousedovic kluka!

 

Ostatně, kdo říká, že si s dětským nářadím nevyhrají i holčičky? Ty jsou leckdy šikovnější, než jejich tatínek! A pás s nářadím bude skvělým a praktickým doplňkem k princeznině sukýnce! Naše pásy s nářadím a nejrůznější sety a kufříky ocení zejména malí opraváři, kteří mají plné ruce práce! V domácnosti je toho tolik na spravení! Mamince se porouchal kohoutek u umyvadla v koupelně, tatínkovi zas nepřepíná ovladač a sestra dokonce nemůže otevřít lednici! To chce šikovného opraváře, který bude mít své nářadí neustále při ruce!

 


Pracovní stoly a nářadí nejsou hračkou , která dítě pouze zabaví, nýbrž ho i poučí! Řezání, vrtání, zatloukání...to vše si vyžaduje  pořádnou dávku samostatnosti,trpělivosti a přesnosti! Krom dalších praktických dovedností procvičuje dítě hlavně svou jemnou motoriku. Co vy víte! Dnes svému dítěti pořídíte dětskou sadu nářadí a za pár let bude uznávaným stavitelem! Pěkný dárek pro své zlobivé i hodné děti seženete u nás!

 

Ceny jsme i u kategorie Pracovní stoly a nářadí zatloukli pořádně nízko! Prostě pracujeme na tom, aby jste byli  u nás spokojeni. Věříme, že nakupování v našem e-shopu Pěknýdárek.cz se vám bude líbit. Produkty si u nás můžete vybírat 24 hodin denně, nečekejte ani fronty u pokladny, ani zavírací dobu! Produkty a pěkné dárky pro všechny vaše blízké u nás můžete vybírat i pomocí filtrování. Tak se přímou cestou dostanete ke svému oblíbenému produktu. Ovšem hezký dárek vyberete i náhodným brouzdáním skrz naší nabídku!

 


Ale pojďme zpátky k naší nabídce dětských pracovních stolů a nářadí! Děti milují napodobování činností dospělých. A když pak vidí tatínka neustále v jeho dílně, není divu, že i oni touží uřezat kus dřeva, zatlouct hřebík nebo usadit hmoždinku. Opravdové nářadí však může být pro děti velmi, velmi nebezpečné, byť ho mají jen na krátkou chviličku! Proto jim objednejte naše nanejvýš bezpečné dětské nářadí, které se tolik podobá tomu opravdovému. Některé kousky našeho nářadí vydávají i reálné zvuky. Opravdová zábava může začít! I vy svému dítěti vybavte malou dílnu v jeho dětském pokojíčku! Uvidíte, že tátova dílna jej už tak lákat nebude!

 


Levné pracovní stoly a nářadí u nás! Dnes objednejte a za nedlouho si užijte parádní zábavu s dětskými ochrannými rukavicemi, s helmou, s vrtačkou, s dětskou sekačkou...


V kategorii Pracovní stoly a nářadí naleznete produkty určené k prodeji v roce 2024Pěkný dárek nabízí PRACOVNÍ STOLY A NÁŘADÍ, super dárky pro celou rodinu s dobrou dostupností nebo skladem. Vyberte si nějaký dárek pro sebe nebo své blízké z kategorie PRACOVNÍ STOLY A NÁŘADÍ za super ceny.
Hurá! Pořádná zábava může začít! Kluci, holky, nechte již být tatínkovo nářadí! U nás seženete nanejvýš bezpečné a levné kousky, od kterých vás nebudou neustále vyhánět! Pořiďte si svou malou dílničku a tam si hrajte, tvořte, pracujte! Řekněte mamince a tatínkovi o naší nabídce levného dětského nářadí a pracovních stolů!  Dětské ochranné rukavice, rudl s boxem a nářadím, šroubovák na baterie, pila se zvukem, helma, kladivo, vrtačka, sekačka na trávu a další kousky pěkného nářadí seženete u nás. Naše příjemné internetové ceny zajistí, že budou mít  děti ve svém dětském pokojíčku širší nabídku nářadí než tatínek ve své dílně!  Konečně si maminky oddychnou! V naší nabídce obchodu Pěknýdárek.cz najdou dětské a hlavně bezpečné nářadí, od kterého již nebudou muset děti odhánět. Obzvláště malí kluci ocení naši kategorii Pracovní stoly a nářadí. Po vzoru tatínků kluci vrtají, šroubují, řežou, zatloukají hřebíky  a nikdy si před práci nezapomenou nasadit bezpečnostní helmu i ochranné rukavice. Má tatínek hodně práce ve své dílně? Vezměte si své nářadí a běžte mu pomoci! Další pár pracovitých rukou jistě ocení!