(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-15 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

Hračky pro klukyVyužít filtrování


Strana: | 1 2 24 |
Hračky pro kluky: Celkem 558 produktů .

SUPER CENY NA VŠECHNY PRODUKTY - HRAČKY PRO KLUKY

HRAČKY PRO KLUKY - DÁRKY PRO CHLAPCE

Hračky pro kluky zajistí pořádnou zábavu. V klučičím dětském pokojíčku nesmí chybět autodráhy, garáže, vláčky a vláčkodráhy, lodě, zbraně, roboti, vrtulníky, letadla a ostatní hračky. Hračka pro kluky může být pěkným dárkem k svátku, narozeninám, Vánocům nebo třeba za vysvědčení plné jedniček! Hračka, jako dárek děti motivuje a povzbuzuje je k dalším úspěchům. Krom toho si však děti užijí spoustu legrace, při které rozvíjejí své pohybové dovednosti i další smysly.

Autodráhy a garáže jsou nedílnou součástí pokojíčku každého kluka. S ní si piluje své jízdní schopnosti a to ještě nemusí mít ani řidičák! Dětské garáže často poslouží i jako výchovná pomůcka. Po dni plném her si kluci všechna svá auta, jako správní řidiči zaparkují do svých garáží. Maminka tak nebude mít starosti s rozházenými autíčky.

Zbraně patří do klučičího světa stejně, jako panenky do toho holčičího. A i přes maminčiny skeptické pohledy si kluci se zbraněmi užijí spoustu legrace. Při bojových pohybech se tak děti cvičí v pohybových dovednostech. Taková pořádná bojovka vydá i za tři hodiny tělocviku! Meče, luky, pistole, samopaly, šavle, štíty, pouta i tolik potřebné náboje do zbraní seženete u nás!

Vrtulníky a letadla nabídnou spoustu zábavy tentokrát ve vzduchu! Vláčky a vláčkodráhy učarují všechny kluky, kteří milují kouzlo železnic. Hračky pro kluky nabízejí spoustu klučičí zábavy. Dětské pokojíčky se tak rozezní bujarým veselím! I my z obchodu Pěknýdárek.cz s úsměvem vzpomínáme na naše dětská léta. Proto víme, jak jsou ty správné hračky důležité! V našem e-shopu hračkami vybavíte i zcela nezařízený pokojíček. Vaše peněženka, ani váš peněžní účet však žádné úpravy v dětském pokojíčku nepocítí. Preferujeme totiž skvělou cenovou politiku kvalita versus nízká cena.

Hračky jsou výborným motivačním prvkem pro vaše dítě. Vždy se najde příležitost, kdy můžete dítě odměnit něčím, co ho potěší. A jelikož sladkosti akorát kazí zoubky, vyzkoušejte naše levné hračky pro kluky. Dítě můžete odměnit za vytržený zoubek, za vysvědčení plné jedniček,za tip top uklizený dětský pokojíček nebo za pohlídání mladšího sourozence. A ani po tom, co se vaše dítko dá na dráhu nejhodnějšího a stále pomáhajícího dítěte, vy na buben nepřijdete. Naše hračky pro kluky jsou levné!


V kategorii Hračky pro kluky naleznete produkty určené k prodeji v roce 2023
Pěkný dárek nabízí HRAČKY PRO KLUKY, super dárky pro celou rodinu s dobrou dostupností nebo skladem. Vyberte si nějaký dárek pro sebe nebo své blízké z kategorie HRAČKY PRO KLUKY za super ceny.
Levné hračky pro kluky! Pořádná klučičí zábava potřebuje ty správné hračky pro kluky. Meče, pistole a další zbraně, míčky, roboty, autodráhy, vláčky, vrtulníky, letadla a další hračky u nás seženete za příjemné internetové ceny. Klučičí zábava se od té holčičí podstatně liší. Je v ní více pohybu, akce i dobrodružných plánů. Kolikrát kluci neví, co se svými roupy. Z nudy často berou svým kamarádkám nebo sestřičkám jejich panenky a pak je hádka na pořadu dne. Nedovolte vašim rošťákům zažít nudu! Pořiďte jim ty správné hračky a pak si užijte ten úžasný pocit, když si děti budou klidně hrát. Po vzoru svých televizních hrdinů se kluci pouštějí do nejrůznějších bitev. A ať už je jejich protivník gauč nebo šatní skříň, vždy potřebují pořádný meč. S rytířskou, indiánskou nebo ninja sadou kluci vyhrají každý boj!