Máme otevřeno! Zboží odesíláme    - udělejte si objednávku z domova    ◄◄
(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-15 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

Hračky pro klukyVyužít filtrovánízobrazit dalších 24 produktů

Strana: | 1 2 24 |
Hračky pro kluky: Celkem 565 produktů .


SUPER CENY NA VŠECHNY PRODUKTY - HRAČKY PRO KLUKY

HRAČKY PRO KLUKY - DÁRKY PRO CHLAPCE

Hračky pro kluky zajistí pořádnou zábavu. V klučičím dětském pokojíčku nesmí chybět autodráhy, garáže, vláčky a vláčkodráhy, lodě, zbraně, roboti, vrtulníky, letadla a ostatní hračky. Hračka pro kluky může být pěkným dárkem k svátku, narozeninám, Vánocům nebo třeba za vysvědčení plné jedniček! Hračka, jako dárek děti motivuje a povzbuzuje je k dalším úspěchům. Krom toho si však děti užijí spoustu legrace, při které rozvíjejí své pohybové dovednosti i další smysly.

Autodráhy a garáže jsou nedílnou součástí pokojíčku každého kluka. S ní si piluje své jízdní schopnosti a to ještě nemusí mít ani řidičák! Dětské garáže často poslouží i jako výchovná pomůcka. Po dni plném her si kluci všechna svá auta, jako správní řidiči zaparkují do svých garáží. Maminka tak nebude mít starosti s rozházenými autíčky.

Zbraně patří do klučičího světa stejně, jako panenky do toho holčičího. A i přes maminčiny skeptické pohledy si kluci se zbraněmi užijí spoustu legrace. Při bojových pohybech se tak děti cvičí v pohybových dovednostech. Taková pořádná bojovka vydá i za tři hodiny tělocviku! Meče, luky, pistole, samopaly, šavle, štíty, pouta i tolik potřebné náboje do zbraní seženete u nás!

Vrtulníky a letadla nabídnou spoustu zábavy tentokrát ve vzduchu! Vláčky a vláčkodráhy učarují všechny kluky, kteří milují kouzlo železnic. Hračky pro kluky nabízejí spoustu klučičí zábavy. Dětské pokojíčky se tak rozezní bujarým veselím! I my z obchodu Pěknýdárek.cz s úsměvem vzpomínáme na naše dětská léta. Proto víme, jak jsou ty správné hračky důležité! V našem e-shopu hračkami vybavíte i zcela nezařízený pokojíček. Vaše peněženka, ani váš peněžní účet však žádné úpravy v dětském pokojíčku nepocítí. Preferujeme totiž skvělou cenovou politiku kvalita versus nízká cena.

Hračky jsou výborným motivačním prvkem pro vaše dítě. Vždy se najde příležitost, kdy můžete dítě odměnit něčím, co ho potěší. A jelikož sladkosti akorát kazí zoubky, vyzkoušejte naše levné hračky pro kluky. Dítě můžete odměnit za vytržený zoubek, za vysvědčení plné jedniček,za tip top uklizený dětský pokojíček nebo za pohlídání mladšího sourozence. A ani po tom, co se vaše dítko dá na dráhu nejhodnějšího a stále pomáhajícího dítěte, vy na buben nepřijdete. Naše hračky pro kluky jsou levné!


V kategorii Hračky pro kluky naleznete produkty určené k prodeji v roce 2020Hračky pro kluky v dárkovém magazínu:29.07.2019 HuHůůů vláček jede... vláčky a mašinky pro děti

Kluci, ale i holky si rádi hrají s vláčky, možná i díky oblíbeným seriálům s vláčky jako je Mašinka Tomáš nebo Chuggington. K vláčkům si také můžete pořídit vláčkodráhu, po které budou vláčky jezdit. Můžete si pořídit různé vláčky a taky vláčkodráhy, záleží, čemu dáváte přednost. Na výběr jsou…
Pěkný dárek nabízí HRAČKY PRO KLUKY, super dárky pro celou rodinu s dobrou dostupností nebo skladem. Vyberte si nějaký dárek pro sebe nebo své blízké z kategorie HRAČKY PRO KLUKY za super ceny.Nejprodávanější HRAČKY PRO KLUKY

1 Pistolka 17,5cm s terčem a kuličkami ihned k odeslání

Pistolka 17,5cm s terčem a kuličkami

129 Kč
s DPH
2 Duch soft gumový měkké bodlinky elastický 9cm antistresový bliká Světlo k dispozici nejdříve zítra

Duch soft gumový měkké bodlinky elastický 9cm antistresový bliká Světlo

49 Kč
s DPH
3 Větrník klasický růžice s třpytkami plastová tyčka 3 barvy k dispozici nejdříve zítra

Větrník klasický růžice s třpytkami plastová tyčka 3 barvy

49 Kč
s DPH
4 Robot android plastový 25cm na baterie Světlo Zvuk 4 barvy k dispozici nejdříve zítra

Robot android plastový 25cm na baterie Světlo Zvuk 4 barvy

449 Kč
s DPH
5 Letadlo plastové 13cm na setrvačník funkční vrtulky 3 barvy k dispozici nejdříve zítra

Letadlo plastové 13cm na setrvačník funkční vrtulky 3 barvy

59 Kč
s DPH
6 IR Pistole 17cm na vodní + plastové kuličky 6mm s laserem na baterie ihned k odeslání

IR Pistole 17cm na vodní + plastové kuličky 6mm s laserem na baterie

119 Kč
s DPH

Levné hračky pro kluky! Pořádná klučičí zábava potřebuje ty správné hračky pro kluky. Meče, pistole a další zbraně, míčky, roboty, autodráhy, vláčky, vrtulníky, letadla a další hračky u nás seženete za příjemné internetové ceny. Klučičí zábava se od té holčičí podstatně liší. Je v ní více pohybu, akce i dobrodružných plánů. Kolikrát kluci neví, co se svými roupy. Z nudy často berou svým kamarádkám nebo sestřičkám jejich panenky a pak je hádka na pořadu dne. Nedovolte vašim rošťákům zažít nudu! Pořiďte jim ty správné hračky a pak si užijte ten úžasný pocit, když si děti budou klidně hrát. Po vzoru svých televizních hrdinů se kluci pouštějí do nejrůznějších bitev. A ať už je jejich protivník gauč nebo šatní skříň, vždy potřebují pořádný meč. S rytířskou, indiánskou nebo ninja sadou kluci vyhrají každý boj!