(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-15 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

✔ Malování

DNES DOPRAVA ZDARMA NA OBJEDNÁVKY od 500 KčVyužít filtrování


Strana: | 1 2 11 |
Malování: Celkem 250 produktů .

SUPER CENY NA VŠECHNY PRODUKTY - MALOVÁNÍ

Omalovánky patří k velmi oblíbeným hračkám dětí. Malování nejen zažene nudu, ale také značně přispívá k rozvoji dětí. A i přesto, že je u omalovánek přiložena ukázková a již vybarvená stránka, nemusí se děti podle ní řídit. Svůj obrázek si vymalují jen a jen podle sebe. Budete se princezně Sofii líbit růžová sukýnka nebo zůstanete u její oblíbené fialové? Co kdyby byl medvídek Pú modrý a ne žlutý? A jak vybarvíte Popelčiny šaty? Malování je velmi oblíbenou kreativní činností, která zažene i tu největší nudu. Díky malování děti zapomenou i na fakt, že venku prší. Barvičkami si mohou děti vytvořit svůj, o mnoho více barevnější svět. Pořiďte u nás i svému dítku levné omalovánky.

 


Malování u nás levně! Malování děti uklidňuje a značným způsobem zaměstnává jejich kreativní smysly. Krom vymýšlení barev se děti naučí i správně držet tužku. Malovat děti začínají již v útlém věku a i přesto, že jsou jejich obrázky zprvu přetáhnuté, jejich kvalita se lepší s časem a samozřejmě i s počtem již namalovaných obrázků. Omalovánky a malovací potřeby mohou být pěkným dárkem pro vaše děti. Zvláště rodičové se omalovánkami a malovacími potřebami zásobí. Vždy, když děti začnou zlobit, je čas začít malovat.

 


Omalovánky Mistr Manny, Popelka, Hello Kitty, Aristokočky, Domácí zvířata, omalovánky Princezna Sofie, Minnie Mouse, Šmoulové a další omalovánky a malovací potřeby u nás seženete za příjemné internetové ceny. Omalovánky ve formátu A5 nebo A4  se stanou společníky v deštivém i slunečném počasí. Čím více budou mít děti vymalovaných omalovánek, tím více a častěji budou kreslit. Co vy víte, teď dáte dítěti do ruky pastelky a omalovánky a za pár let se z nich může stát druhý Picasso!

 


I vy můžete ve svém dítěti trénovat kreativní schopnosti. Rozvíjejte jejich smysly pomocí omalovánek. Omalovánky, potřeby na malování, šablony na malování a další malovací potřeby seženete v naší nabídce obchodu Pěknýdárek.cz. Ať už je venku deštivo nebo slunečno, ať vaše děti zlobí nebo jsou až přespříliš hodné, vždy je čas na kreativní malování. Levné omalovánky u nás nakoupíte s nohama na stole. Ten správný kousek si můžete vybrat i pomocí filtrování. Vymalujte si svůj vlastní svět. Se svými pohádkovým hrdiny se teď děti nemusí stýkat pouze u televizní obrazovky. S pohádkovými hrdiny teď mohou trávit více času díky našim levným omalovánkám.


V kategorii Malování naleznete produkty určené k prodeji v roce 2024Malování v dárkovém magazínu:15.08.2023 Hračky pro rozvoj kreativity: Probuďte v dítěti malého umělce

V každém dítěti dřímá potenciál stát se malým umělcem, ať už jde o malování, modelování, hraní na hudební nástroj nebo tvoření vlastních příběhů. Kreativní hračky mohou být tím správným nástrojem, který tento potenciál probudí a rozvine. Kreativita je jednou z nejdůležitějších dovedností, kterou…

18.04.2021 Čas se bavit, časi si kreslit a malovat

Je čas si malovat a kreslit, nemusíte sami, ale spolu s dětmi vytvářet krásné obrazy, děti obrázky nebo malovat na kamínky. Jestliže máte malé děti, nechali bychom je vymálovávat omalovánky pastelkami, nebo voskovkami a větším dětem bychom ukázaly vodové barvy ať se taky naučí používat štětce a u…
Pěkný dárek nabízí MALOVÁNÍ, super dárky pro celou rodinu s dobrou dostupností nebo skladem. Vyberte si nějaký dárek pro sebe nebo své blízké z kategorie MALOVÁNÍ za super ceny.
Malování děti baví! Nejenže zahání nudu, je také velmi přínosné pro rozvoj jemné dětské motoriky, jejich fantazie a barevné představivosti. Malování baví i nás z e-shopu Pěknýdárek.cz a jelikož se o tu radost chceme podělit , nabízíme levné omalovánky, které upoutají pozornost všech zlobivých i nezlobivých dětí. Omalovánky ve formátu A4 nebo A5 zajistí profesionální malování. Levně u nás mohou vybarvovat všechny děti. Omalovánky, potřeby na malování a šablony na malování u nás levně!Ani deštivé odpoledne nemusí znamenat nudu. Nabízíme levné omalovánky pro kluky a holky. Příjemné internetové ceny a široká nabídka omalovánek potěší rodiče i jejich děti. Kdo říká, že se děti musí loučit se svými pohádkovými hrdiny s koncem večerníčku? Teď mohou ve společné hře pokračovat i během malování. Vybarvit si mohou roztomilou princeznu Sofii, rozpustilou Hello Kitty, Aristokočky i Medvídka PÚ. Kluk i holka si v nabídce najde svůj motiv. I vy dětem pořiďte omalovánky a malovací potřeby a užijte si ty nádherné chvíle, kdy nezlobí!