(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-15 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

✔ Hry

DNES DOPRAVA ZDARMA NA OBJEDNÁVKY od 500 KčVyužít filtrování


Strana: | 1 2 35 |
Hry: Celkem 829 produktů .

SUPER CENY NA VŠECHNY PRODUKTY - HRY

I dnes pohlédněme skrz naše okénko do historie... hry vůbec nejsou záležitostí dnešní doby. Hraní společenských her bylo známo již ve starověku. Již staří Římané si zkracovali svůj bohulibý čas hraním her. Nejrůznější hry tak mají své předky již v dávné historii. Dnes máme na výběr širokou škálu společenských i dětských her, které nejen pořádně zabaví, ale také značně přispějí k rozvoji našeho logického myšlení, ke zdravé soupeřivosti, k rozvoji taktiky a hlavně nás naučí, jak si užít vítězství nebo jak čestně přijmout porážku!

 


Levné hry zaručí, že i to nejvíce zlobivé dítě začne sekat dobrotu. A pokud máte doma více dětí, neznáme jediný důvod, proč ve svém dětském pokojíčku nemají nějakou hru. Více hráčů znamená vždy výhodu. Karty, pexeso, Člověče nezlob a další levné hry z naší nabídky zaručí, že i skupina neurvalých indiánů, kteří vám před chvíli drancovali byt se promění v pokorně si hrající a hlavně tiché děti! V nabídce našeho internetového obchodu si můžete vybrat levné hry. Vybírat můžete i pomocí filtrování. Tak najdete vámi hledanou hru mnohem, mnohem rychleji. Nebojte se nás zeptat v případě jakýchkoliv nejasností. Jsme tu pro vás non-stop jak na chatu tak na e-mailu. Rádi poradíme, rádi vaši objednávku vyřídíme. Všechny balíčky zasíláme DISKRÉTNĚ. To, že jste si objednali skvělou hru Člověče, nezlob se nemusí vědět vaše neustále sondující sousedka ( pak už byste se jí nemohli zbavit) ani vaše marodící dítko doma, kterému jste hru objednali jako pěkný dárek k narozeninám, vánocům nebo za vysvědčení plné jedniček. RYCHLOST je naše druhé jméno, dnes u nás objednejte a za nedlouho můžete naplno ukázat svého hravého ducha.

 


Společenské hry, pexesa, karty nebo hry pro dospělé? Který kousek zaručí příjemně strávené odpoledne? Hry jsou výbornou pomůckou k navazování přátelství, k stmelování rodiny i k vývinu zdravého soupeřivého ducha. Žádná doma dělaná párty se neobejde bez pořádné hry. Hry zaujmou pozornost vaší návštěvy ve chvíli, kdy už si třeba nemáte co říct. Původní napětí z návštěvy dceřina nového přítele odezní ve chvíli, když na stůl vytáhnete společenskou hru. Je nám jasné, že budoucí zeď svého tchána pro jistotu nevykopne v Člověče nezlob se, nebo si raději v Prší přibere další kartu ...jen aby si to u tatínka své nastávající nerozházel. Kvalitní zábava je  však zaručena!

 


Levné hry u nás! Levné hry jako jsou Člověče nezlob se, mariášové karty, Šachy, Dáma, Mikádo a další budiž vám zárukou kvalitně stráveného času s rodinou, s přáteli, s dětmi...Proti nevítané nudě se vyzbrojte našimi levnými hrami. Kdo si hraje, nezlobí!


V kategorii Hry naleznete produkty určené k prodeji v roce 2024Hry v dárkovém magazínu:15.01.2020 Vyberte si z naší nabídky deskové hry pro děti

I teď v zimě máme exkluzivní nabídku všech hraček. Pro děti, když jsou teď dlouhé večery, doporučujeme deskové hry, které můžou hrát doma v pokojíku a vy s nimi. Deskové hry máme různé v podobě klasických her s kostkama nebo pro větší děti různé speciální deskové hry, u kterých se musí přemýšlet.…
Pěkný dárek nabízí HRY, super dárky pro celou rodinu s dobrou dostupností nebo skladem. Vyberte si nějaký dárek pro sebe nebo své blízké z kategorie HRY za super ceny.
Kdo by neměl rád hraní her? Hry jsou ideálním hracím prvkem pro malé i velké! I my z obchodu Pěknýdárek.cz milujeme hry. Vaše zásoba her doma je předpokladem k perfektně strávenému času s rodinou i za předpokladu, že bude venku deštivo. Z naší nabídky si vyberete levné hry pro malé i velké. Levné společenské hry, pexesa, karty a hry pro dospělé vám budiž zárukou kvalitně stráveného času s rodinou. Zlobí vaše děti? Zahrajte si s nimi nějakou hru. Společnou hrou potlačíte zlobivého čerta v dítěti a v sobě probudíte hravého ducha! U pexesa se mimo to, že vaše dítě pořádně švindluje dozvíte i to, jak mu to jde ve škole, kolik má kamarádů i to, jestli může za včerejší rozbití sousedova okna. Hry patří do každé rodiny. Levné hry u nás! I my jsme pro každou zábavu, proto hry nesmí chybět v naší nabídce. Hra Doprava, pexeso Pat a Mat, klasika v podobě Člověče, nezlob se, mariášové karty, hra štěňátka a další hry seženete u nás za příjemné internetové ceny. Výhodou her je fakt, že je většina z nich lehce přenosná a hrát tak můžete doma i venku. Už jste někdy hráli pexeso na vrcholku hory? Udělejte si výlet a do batohu si krom pití a svačiny nezapomeňte zabalit i karty, pexeso nebo Člověče nezlob se!