Dnes 30.9. je z technických důvodů INFOLINKA nedostupná. Děkujeme a omlouváme se.
(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-15 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

Školní potřebyVyužít filtrovánízobrazit dalších 24 produktů

Strana: | 1 2 8 |
Školní potřeby: Celkem 181 produktů .


SUPER CENY NA VŠECHNY PRODUKTY - ŠKOLNÍ POTŘEBY

Škola volá! A nejen začátkem měsíce září, ale i v průběhu celého školního roku. Mnozí rodičové si lámou hlavu nad nekonečnými výdaji spojenými právě se školní docházkou. Zvláště prvňáčkovi je potřeba zařídit celou výbavu - barvy, sešity, knihy, ale i batoh, sportovní pytlík, tašku na výlety, na tělocvik...je toho spousta. U nás si však těžkou hlavu dělat nemusí. V naší kategorii Školní potřeby naleznou levné školní pomůcky. Naše příjemné internetové ceny šetří rodinný rozpočet. Proč pořizovat drahou tašku pro vašeho školáka, když u nás ji můžete mít levně? Levné školní potřeby máme zejména od ověřených společností Mix hračky a Rappa. Vybírat však můžete i z produktů jiných značek. Kdo říká, že školní docházka stojí velké peníze? Všichni! A všichni mají bohužel pravdu. Je toho tolik co malý školák potřebuje. V naší kategorii Školní potřeby však naleznete levné produkty, které zajistí vašemu malému školákovi komfort při učení.

 


Někomu se do školy chce, jiný by raději zůstal doma. Obzvláště prvňáci se do školy těší. Zpestřete jim jejich nadšení a pořiďte jim roztomilou školní výbavu. Dětské tašky, batůžky a vaky u nás najdete za příjemné internetové ceny a s roztomilými dětskými motivy. Pejsci, kočičky, krteček, myška Minnie, Mickey Mouse  a další Disney postavičky zajistí, že první den školáčků bude naprosto perfektní!
Ovšem ani ti, co se na školu netěší truchlit nemusí! Naše roztomilé a levné tašky, batůžky nebo sportovní vaky jim zpříjemní  i školní den, na který se netěší. DEŠTNÍK je po tašce a svačině další nejdůležitější výbavou malých školáčků. Bylo by velice nepříjemné, kdyby po cestě do školy zmokli. Proto jim maminka v  zamračeném počasí na cestu připravuje i deštník. S našimi levnými deštníky bude i  to nejzamračenější a deštivé počasí mnohem jasnější. Roztomilé dětské deštníky s pohádkovými motivy u nás seženete za příjemné internetové ceny.
RAZÍTKA děti milují. Krásný otisk si vytvoří během chvíle. Hravým razítkem si tak mohou ozdobit každý svůj sešit, ovšem jen za předpokladu že nebude paní učitelka proti. Magnetická čísla a písmena, také naše magnetické tabulky na kreslení zpříjemní školní docházku. Ve svých již naučených znalostech se děti mohou doma cvičit hravou a zábavnou formou.

 


ŠKOLA VOLÁ! Levné školní potřeby nakoupíte u nás. Nízké ceny nejsou samozřejmostí pouze měsíce září, levně u nás nakoupíte v průběhu celého roku. Na závěr se chceme všem školou povinným dětem omluvit za to, že ani my jsme se neudrželi a několikrát jsme zde použili otřepanou frázi "ŠKOLA VOLÁ", prostě jsme si nemohli pomoct! Nízké ceny a parádní školní potřeby vám budiž záplatou na vaše pochroumané nervy!


V kategorii Školní potřeby naleznete produkty určené k prodeji v roce 2022Školní potřeby v dárkovém magazínu:03.09.2019 Škola dětem právě začala, první školní dny jsou nejtěžší

Dnes je to již druhý den, kdy malé i větší děti jsou ve škole. První školní dny jsou nejdelší, strašně pomalu utíkají, proto doma byste je nejlépe měli odměnit něčím hezkým malým, či sladkým. Dárek děti vždycky potěší a když se jedná o hračky, tak ještě více. Děti mají méně rádi měkké dárky než…

24.07.2019 Připravujeme se na začátek školního roku novými školními potřebami

Už teď je vidět v kamenných obchodech, že se obchodníci připravují na začátek školního roku, tak i my jsme si řekli a proč ne. Proč nemít už nyní v nabídce novinky ve školních potřebách, kterér si můžete následně s předstihem objednat a nemusíte nic nechávat na poslední chvíli. Přidáváme velmi…
Pěkný dárek nabízí ŠKOLNÍ POTŘEBY, super dárky pro celou rodinu s dobrou dostupností nebo skladem. Vyberte si nějaký dárek pro sebe nebo své blízké z kategorie ŠKOLNÍ POTŘEBY za super ceny.Nejprodávanější ŠKOLNÍ POTŘEBY

1 Batoh Fortnite svítící černý studentský ihned k odeslání

Batoh Fortnite svítící černý studentský

969 Kč
s DPH
2 Samolepící jmenovky Mickey Papír, 20x20 cm ihned k odeslání

Samolepící jmenovky Mickey Papír, 20x20 cm

19 Kč
s DPH
3 CHEST Školní pouzdro, zn. NERF černo-oranžové hasbro ihned k odeslání

CHEST Školní pouzdro, zn. NERF černo-oranžové hasbro

149 Kč
s DPH
4 Souprava pravítek 4 ks, 20 cm ihned k odeslání

Souprava pravítek 4 ks, 20 cm

29 Kč
s DPH
5 SES CREATIVE Křídy dětské barevné set 12ks v krabičce ihned k odeslání

SES CREATIVE Křídy dětské barevné set 12ks v krabičce

59 Kč
s DPH
6 Samolepící jmenovky Minnie Papír, 20x20 cm ihned k odeslání

Samolepící jmenovky Minnie Papír, 20x20 cm

19 Kč
s DPH

Škola volá! Tato věta je často otřepávanou frází zejména s blížícím se měsícem září. My však všechny na školu se netěšící žáky ubezpečujeme, že v následujícím popisku kategorie Školní potřeby budeme tuto frázi používat co nejméně! Také vám ručíme za to, že naši kategorii Školní potřeby využijete nejen v září, nýbrž po celý školní rok! Vždyť dětský batoh se může pod tíhou sešitů a knih protrhnout, deštník se může zkazit a vaše školní výbava tak může obsahovat trhliny! Z naší kategorie tak můžete doplňovat levné školní potřeby po celý školní rok! V nabídce našeho internetového obchodu Pěknýdárek.cz seženete razítka, magnety, magnetická čísla a písmena s nimiž půjde učení levou zadní, dále v nabídce najdete levné deštníky, plyšové tašky s potiskem, tašky přes rameno i batohy, sportovní dětské vaky i velmi praktické a hravé zápisníky. V nabídce však naleznete mnohem více produktů, které z mnohdy nudné školní docházky učiní velkou zábavu!