(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-15 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

✔ Školní potřeby

DNES DOPRAVA ZDARMA NA OBJEDNÁVKY od 500 KčVyužít filtrování


Strana: | 1 2 8 |
Školní potřeby: Celkem 183 produktů .

SUPER CENY NA VŠECHNY PRODUKTY - ŠKOLNÍ POTŘEBY

Škola volá! A nejen začátkem měsíce září, ale i v průběhu celého školního roku. Mnozí rodičové si lámou hlavu nad nekonečnými výdaji spojenými právě se školní docházkou. Zvláště prvňáčkovi je potřeba zařídit celou výbavu - barvy, sešity, knihy, ale i batoh, sportovní pytlík, tašku na výlety, na tělocvik...je toho spousta. U nás si však těžkou hlavu dělat nemusí. V naší kategorii Školní potřeby naleznou levné školní pomůcky. Naše příjemné internetové ceny šetří rodinný rozpočet. Proč pořizovat drahou tašku pro vašeho školáka, když u nás ji můžete mít levně? Levné školní potřeby máme zejména od ověřených společností Mix hračky a Rappa. Vybírat však můžete i z produktů jiných značek. Kdo říká, že školní docházka stojí velké peníze? Všichni! A všichni mají bohužel pravdu. Je toho tolik co malý školák potřebuje. V naší kategorii Školní potřeby však naleznete levné produkty, které zajistí vašemu malému školákovi komfort při učení.

 


Někomu se do školy chce, jiný by raději zůstal doma. Obzvláště prvňáci se do školy těší. Zpestřete jim jejich nadšení a pořiďte jim roztomilou školní výbavu. Dětské tašky, batůžky a vaky u nás najdete za příjemné internetové ceny a s roztomilými dětskými motivy. Pejsci, kočičky, krteček, myška Minnie, Mickey Mouse  a další Disney postavičky zajistí, že první den školáčků bude naprosto perfektní!
Ovšem ani ti, co se na školu netěší truchlit nemusí! Naše roztomilé a levné tašky, batůžky nebo sportovní vaky jim zpříjemní  i školní den, na který se netěší. DEŠTNÍK je po tašce a svačině další nejdůležitější výbavou malých školáčků. Bylo by velice nepříjemné, kdyby po cestě do školy zmokli. Proto jim maminka v  zamračeném počasí na cestu připravuje i deštník. S našimi levnými deštníky bude i  to nejzamračenější a deštivé počasí mnohem jasnější. Roztomilé dětské deštníky s pohádkovými motivy u nás seženete za příjemné internetové ceny.
RAZÍTKA děti milují. Krásný otisk si vytvoří během chvíle. Hravým razítkem si tak mohou ozdobit každý svůj sešit, ovšem jen za předpokladu že nebude paní učitelka proti. Magnetická čísla a písmena, také naše magnetické tabulky na kreslení zpříjemní školní docházku. Ve svých již naučených znalostech se děti mohou doma cvičit hravou a zábavnou formou.

 


ŠKOLA VOLÁ! Levné školní potřeby nakoupíte u nás. Nízké ceny nejsou samozřejmostí pouze měsíce září, levně u nás nakoupíte v průběhu celého roku. Na závěr se chceme všem školou povinným dětem omluvit za to, že ani my jsme se neudrželi a několikrát jsme zde použili otřepanou frázi "ŠKOLA VOLÁ", prostě jsme si nemohli pomoct! Nízké ceny a parádní školní potřeby vám budiž záplatou na vaše pochroumané nervy!


V kategorii Školní potřeby naleznete produkty určené k prodeji v roce 2024Školní potřeby v dárkovém magazínu:22.09.2023 Vánoční hračky: Jak vybrat ten pravý dárek

Proč jsou hračky ideálním vánočním dárkem? Vánoce jsou jedním z nejočekávanějších svátků v roce, a to zejména pro děti. Oči jim září při pohledu na stromeček plný dárků. Hračky jsou často na vrcholu jejich seznamu přání. Nejenže poskytují hodiny zábavy, ale také stimulují dětskou kreativitu, rozvoj…

28.08.2023 Hračky a školní potřeby: Ideální výběr pro nový školní rok na eshopu Pěkný dárek

Návrat do školy je vždy plný očekávání a vzrušení. Ať už jde o první den v první třídě nebo návrat do vyšších ročníků, každé dítě si zaslouží začít školní rok s novými školními potřebami a hračkami, které podpoří jeho kreativitu a chuť do učení. V tomto článku vám představíme několik tipů na výběr…

20.08.2023 4. září 2023: První krok do světa vzdělání - Průvodce pro rodiče prvňáčků

Vstup do první třídy je zásadním milníkem v životě každého dítěte. Tento den představuje začátek nové kapitoly, plné objevování, učení a nových přátelství. Pro rodiče je to doba smíšených emocí - hrdosti, vzrušení, ale možná i trochy obav. Jak můžete své dítě co nejlépe připravit na tento významný…
Pěkný dárek nabízí ŠKOLNÍ POTŘEBY, super dárky pro celou rodinu s dobrou dostupností nebo skladem. Vyberte si nějaký dárek pro sebe nebo své blízké z kategorie ŠKOLNÍ POTŘEBY za super ceny.
Škola volá! Tato věta je často otřepávanou frází zejména s blížícím se měsícem září. My však všechny na školu se netěšící žáky ubezpečujeme, že v následujícím popisku kategorie Školní potřeby budeme tuto frázi používat co nejméně! Také vám ručíme za to, že naši kategorii Školní potřeby využijete nejen v září, nýbrž po celý školní rok! Vždyť dětský batoh se může pod tíhou sešitů a knih protrhnout, deštník se může zkazit a vaše školní výbava tak může obsahovat trhliny! Z naší kategorie tak můžete doplňovat levné školní potřeby po celý školní rok! V nabídce našeho internetového obchodu Pěknýdárek.cz seženete razítka, magnety, magnetická čísla a písmena s nimiž půjde učení levou zadní, dále v nabídce najdete levné deštníky, plyšové tašky s potiskem, tašky přes rameno i batohy, sportovní dětské vaky i velmi praktické a hravé zápisníky. V nabídce však naleznete mnohem více produktů, které z mnohdy nudné školní docházky učiní velkou zábavu!