(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-14 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

Hry na profese

Využít filtrovánízobrazit dalších 36 produktů

Strana: | 1 2 |
Hry na profese: Celkem 59 produktů .


SUPER CENY NA VŠECHNY PRODUKTY - HRY NA PROFESE

Levné hry na profese u nás! V naší kategorii Hry na profese najdete nejrůznější doktorské sady a kufříky. V nich nesmí chybět injekční stříkačka, stetoskop, teploměr a další doktorské pomůcky. Hra na doktora patří k asi nejoblíbenějším hrám na profese. A i přesto, že děti návštěvu opravdového lékaře nemají příliš v oblibě, právě tam odkoukají všechny postupy a úkony, které pak zakomponují i do své hry. Honem děti, celá čekárna je plná nemocných pacientů. Plyšového zajíčka bolí ouško, to panenka Barbie si při bruslení rozbila koleno, interaktivního pejska bolí čumáček a plyšový lev potřebuje vytrhnout zub. Pacienty prohlédněte a předepište správnou medicínu! Možná to bude chtít jednu, dvě injekce a rozhodně nezapomeňte poslechnout srdce a změřit tlak. Ostatně léčit nemusíte pouze plyšové hračky, ale také domácí mazlíčky. Pes pobíhající po zahradě s toaletním papírem ovázanou hlavou již pro rodiče nebude překvapením. A váš doktorský zásah potřebuje i unavený tatínek, který přišel z práce. Maminka vám bude vděčná, když mu naordinujete lék na jeho neustálé chrápání... Hra na doktory patří k nejoblíbenějším hrám na profese. Objednávejte u nás levné doktorské sady a kufříky a zajistěte tak svému dítěti velkou zábavu.

 


Hra na hasiče, policisty a další veřejné činitele je oblíbenou hrou na profese. Hasící přístroj, helma nebo policejní plácačka zajistí skvělou hru. Dětská fantazie nezná mezí. Ke hře na profese si často děti samy vytvářejí pomůcky. Z vaší domácnosti tak hromadně mizí toaletní papír, lžičky, tužky...pokud tomu chcete předejít, objednejte jim u nás opravdové pomůcky, které zaručí kvalitní a opravdovou hru na profese.  Levné doktorské kufříky, hasící přístroje, helmy a další příslušenství seženete u nás!

 


Doplňky pro hru na profese můžete ostatně sehnat i v jiných kategorií. Pro hru na opraváře mimo jiné navštivte i naši kategorii Pracovní stoly a nářadí. Tam najdete široký výběr pásů s nářadí, helem, vrtaček a dalších pomůcek. Také v kategoriích Plyšové hračky, Panenky, Dětské kostýmy a v dalších kategoriích naleznete príma pomůcky pro hru na profese. Nechte své děti prozkoumat, čím budou až vyrostou.

 


Chcete mít ze svého mrňouska uznávaného a dobrého doktora? Již odmalička mu poskytujte dostatek příslušenství pro tuto profesi. Pokud bude vaše dítko vyrůstat s doktorským kufříkem neustále v ruce je dost možné, že za pár let usedne za primářský stůl! Hry na profese jsou u dětí velmi oblíbené. Podpořte jejich fantazii a objednejte jim u nás řádné pomůcky ke hře na profesi. U nás nakoupíte levně, s přehledem a bez zbytečných front u pokladen.


V kategorii Hry na profese naleznete produkty určené k prodeji v roce 2018Pěkný dárek nabízí HRY NA PROFESE, super dárky pro celou rodinu s dobrou dostupností nebo skladem. Vyberte si nějaký dárek pro sebe nebo své blízké z kategorie HRY NA PROFESE za super ceny.Nejprodávanější HRY NA PROFESE

1 Plášť zdravotnický s doplňky dětský k dispozici do 2 prac. dnů

Plášť zdravotnický s doplňky dětský

Hračka pro děti od 0 letParádní karnevalový kostým s motivem…

139 Kč
s DPH
2 EFKO MALÝ POLICISTA na kartě *DĚTSKÉ PROFESE* k dispozici do 3 prac. dnů

EFKO MALÝ POLICISTA na kartě *DĚTSKÉ PROFESE*

109 Kč
s DPH
3 Kufřík (kufr) doktorský k dispozici do 3 prac. dnů

Kufřík (kufr) doktorský

169 Kč
s DPH
4 Sada hasičská ihned k odeslání

Sada hasičská

Hračka pro děti od 3 letPraktická sada pro malé hasiče! Tento…

159 Kč
s DPH
5 Zastavovací dětský plastový terč policie na baterie světlo k dispozici do 3 prac. dnů

Zastavovací dětský plastový terč policie na baterie světlo

79 Kč
s DPH
6 Sada dívčí s fénem a kulmou k dispozici do 2 prac. dnů

Sada dívčí s fénem a kulmou

Hračka pro děti od 0 letPřekrásná sada pro malé kadeřnice! Set…

169 Kč
s DPH

Hry na profese je další z našich kategorií, která nabízí kvalitní hračky pro kvalitní zábavu. Hry děti baví již od nepaměti. A víte na co si děti hrají nejčastěji? No na profese, to dá rozum. Nejspíš  již v útlém věku předpokládají, že jakmile vyrostou, nebude již úniku z neustálého kolotoče s názvem Práce. Proto si již odmalička zkoušejí nejrůznější profese, aby věděly, která jim půjde nejlépe a také která je bude nejvíce bavit. Levné hry na profese u nás! Je libo být doktorem, popelářem, hasičem, prodavačkou, sekretářkou, učitelkou nebo opravářem? U nás seženete levné hračky, které umožní dokonalou hru na profese. Kategorie s označením hry na profese nejenže nabízí spoustu zábavy, značně také přispívá k rozvoji fantazie dítěte i k jeho samostatné hře. S pomůckami, které zaručí hru na nějakou profesi si dítě vyhraje samo, ovšem větší zábava nastane, když na návštěvu přijdou i kamarádi. Doktor, opravář, popelář, sestřička a jiné profese si s námi mohou děti vyzkoušet na nečisto.  V kategorii Hry na profese najdete pěkný dárek pro vaše ratolesti.