(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-15 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

✔ Psaníčka

DNES DOPRAVA ZDARMA NA OBJEDNÁVKY od 500 Kč





Využít filtrování






Strana: | 1 2 |
Psaníčka: Celkem 38 produktů .

SUPER CENY NA VŠECHNY PRODUKTY - PSANÍČKA

PSANÍČKA NA PLESY A VEČÍRKY

Žena ke svému plnohodnotnému životu potřebuje spoustu důležitých věcí. Jednou z nich je psaníčko - malá kabelka, která najde své uplatnění zejména na společenských akcích. Na plesy a večírky se každá žena připravuje po svém. Co mají však všechny ženy společné je touha, aby jim to co nejvíce slušelo. Krásný účes a šaty jsou samozřejmostí! A právě ony krásné šaty nejspíš zapříčinily skutečnost, že byla kabelka doslova vyštípána ze společenských akcí. Objemná kabelka by zcela určitě zakryla krásu, honosnost i eleganci společenské róby. To malé a luxusní psaníčko nic zakrývat nebude, naopak! Hezky doplní celkový vzhled ženy.

A protože i my z e-shopu Pěknýdárek.cz jsme zarputilými příznivci plesů i nejrůznějších společenských akcí, najdete v naší nabídce široký výběr psaníček. Levná psaníčka značky Grosso, Stoklasa,Sun-bags, NewBerry a další značky jsou u nás velmi oblíbené. Široká nabídka psaníček vás překvapí stejně, jako naše příjemné internetové ceny. Pro příležitost plesů, akcí a večírků jsme vysoké ceny poslali do kouta ke klasické kabelce. Na rozdíl od oné kabelky tam však vysoké ceny zůstanou!Preferujeme totiž skvělý poměr kvalita versus nízká cena. Luxusně se tak můžete obléknout, aniž by to vaše peněženka pocítila.

BAREVNÁ A VZOROVANÁ PSANÍČKA

Psaníčka černá, barevná, hladká nebo s kamínky, psaníčka nejrůznějších tvarů i vzorů u nás levně! Máte několikery šaty a jen jedno psaníčko?Od nás můžete mít na společenskou událost pokaždé jiné. Zazařte před mužským osazenstvem a riskněte drobnou závist ostatních žen. Výhodou psaníček je skutečnost, že je můžete nosit dle libosti. To znamená zprvu ho můžete elegantně nést v ruce. Po čase a hlavně tehdy, když se začne nosit na stůl psaníčko lehce připnete na řetízek nebo pásek a ladně si ho přehodíte přes rameno.

Velkým nezvykem může být ono psaníčko pro ty ženy, které běžně nosí objemnější kabelku. V té přes den najdou v podstatě to, na co si vzpomenou. Někdy je až humorné sledovat, jak z na první pohled " malé" kabelky postupně vytahují nejrůznější věci jako z kouzelného klobouku. A je až k podivu, že všechny ty věci, které by se jen tak tak vešly do skříně se bez větší námahy vměstnají do kabelky.

Psaníčko je pro některé ženy vyhovujícím módním doplňkem, pro jiné zase nutným kompromisem. V každém případě si však ženy mohou být jisté, že v nabídce našeho e-shopu Pěknýdárek.cz najdou ten správný kousek pro společenskou událost. Psaníčko může být i pěkným dárkem pro vaše blízké.


V kategorii Psaníčka naleznete produkty určené k prodeji v roce 2024



Pěkný dárek nabízí PSANÍČKA, super dárky pro celou rodinu s dobrou dostupností nebo skladem. Vyberte si nějaký dárek pro sebe nebo své blízké z kategorie PSANÍČKA za super ceny.




Mnoho žen se zapřísahají, že by svou kabelku nikdy, nikdy, ale opravdu nikdy neodložily. Přitom stačí, když je nějaká společenská událost na obzoru a jejich tolik milovaná parťačka letí do kouta! Na její místo tak nastupuje psaníčko. Psaníčko, které bylo dlouhé dny schované v šatní skříni a čekalo jen na dobu, až se ženám bude hodit. To je úděl psaníček! Některé ženy je využijí častěji, jiné méně. V každé případě, až jejich doba přijde, jsou pomocníky k nezaplacení! V našem e-shopu Pěknýdárek.cz  seženete levná psaníčka na každou společenskou událost. Psaníčka lze stejně jako kabelky nosit v ruce i na rameně. Jsou malá, proto jsou hlavně využívána na různých společenských akcí, kde by byla obrovská kabelka naprosto nevhodná. Cílem psaníček je v sobě ukrýt ty nejdůležitější věci, které bude žena pravděpodobně potřebovat na oné společenské akci. Mnoho žen přiznává, že s výběrem toho nejnutnějšího má problém. Přendávání věcí z objemné kabelky do malého psaníčka znamená jeden kompromis za druhým. Pokud však ženy chtějí na plese zazářit, musí se spokojit i s psaníčkem. Naštěstí v našem e-shopu Pěknýdárek.cz máme levná luxusní a elegantní psaníčka pro každou společenskou událost.