(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-15 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

✔ Korálky

DNES DOPRAVA ZDARMA NA OBJEDNÁVKY od 500 Kč



Využít filtrování






Strana: | 1 2 14 |
Korálky: Celkem 328 produktů .

SUPER CENY NA VŠECHNY PRODUKTY - KORÁLKY

Široký výběr korálků všech typů, druhů a mnoha provedení za dobré ceny.

Korálky jsou levné roztomilé a kreativní dárky pro holky a kreativce. Korálky a vše, co k nim potřebujete, najdete zde na jednom místě.

 

Minerální korálky všeho druhu a dále nabídku rozšiřujeme.


V kategorii Korálky naleznete produkty určené k prodeji v roce 2024







Korálky v dárkovém magazínu:



30.07.2021 Naskladnili jsme moře korálků, podívejte se sem na všechny

Naskladnili jsme nové korálky. Teď jich máme spoustu a dokonce si můžete vybrat i z různých materiálů - dřevo, sklo, plast. S korálkami lze vytvořit spoustu zajimavých kreativních věcí - náramky korálkové, náhrdelníky a taky náušnice. Korálky samozřejmě můžete použít i na různé dekorace. Jestliže…





10.04.2021 Korálky pro velké holky a ženy

Exkluzivní nabídka oblíbených korálků pro velké. Mnozí si představují korálky, že jsou to hry pro holčičky. Ale opak může být pravdou. Většina žen tvoří a tvořila už jako malé holky, v dospělosti tahle vášeň zůstává i na dále. Rozdíl může být už v tom, které korálky používáte při tvoření. Jako…




Pěkný dárek nabízí KORÁLKY, super dárky pro celou rodinu s dobrou dostupností nebo skladem. Vyberte si nějaký dárek pro sebe nebo své blízké z kategorie KORÁLKY za super ceny.




Ponořte se do světa nekonečné kreativity s naší exkluzivní kolekcí korálků na Pěknýdárek.cz. V naší kategorii "Korálky" najdete nejen tradiční dřevěné a plastové korálky, ale i luxusní skleněné a kovové varianty, které dodají vašim projektům jedinečný nádech. Ať už jste začátečník v korálkování nebo zkušený návrhář šperků, naše široká škála materiálů a nástrojů vám poskytne vše, co potřebujete k realizaci vašich kreativních vizí.

Hledáš inspiraci? Naše korálkové sady jsou ideální pro ty, kteří chtějí experimentovat s různými styly a technikami. Od jednoduchých náramků až po složité náhrdelníky, možnosti jsou neomezené. A pro mladé kreativce máme speciální sady, které jsou nejen zábavné, ale také vzdělávací.

 

Nenechte si ujít naše speciální nabídky a slevy, které činí naše produkty ještě atraktivnějšími. Prozkoumejte naši kategorii "Korálky" a objevte, jak může být tvoření s korálky odměňující a inspirující. U nás najdete nejen materiály, ale i inspiraci. Nakupujte nyní a zažijte kreativní svobodu, jako byste si vždy přáli!