(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-15 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

✔ Zvířata - figurky

DNES DOPRAVA ZDARMA NA OBJEDNÁVKY od 500 Kč

Využít filtrování


Strana: | 1 2 3 4 |
Zvířata - figurky: Celkem 86 produktů .

SUPER CENY NA VŠECHNY PRODUKTY - ZVÍŘATA - FIGURKY

Naše kategorie s názvem ZVÍŘATA - FIGURKY si získá přízeň všech malých chovatelů. Kdo říká, že pro chov koz, koňů, prasat, krav a dalšího dobytka potřebujete prostorný chlév a výběhy? Dnes je jiná doba a zvířata domácí, lesní i ta divoká lze chovat v dětském pokojíčku, třeba pod postelí! Samozřejmě, berte to s humorem. Myslíme plastová zvířátka, která jsou docela maličká. Jejich malý rozměr však vyváží svou roztomilostí! Pořiďte si i vy sady zvířátek do vašeho dětského pokojíčku. Tatínkové se v práci mohou pochlubit, že si pořídili několik krav, tři koně, deset prasat a jednoho jelena. Zapomenou se však zmínit, že se jedná o hračky jejich dětí! To bude v práci pozdvižení!

 


Levné figurky zvířátek a hmyzu najdete u nás. Za naše příjemné internetové ceny si můžete pořídit třeba i pavouky, komáry a další hmyz. Velice oblíbenými a často objednávanými kousky jsou právě sady domácích a divokých zvířátek. Ty nejenže přinesou velkou zábavu, ale přinesou dětem i spoustu ponaučení. Pomocí jednotlivých figurek se dítě naučí, že kráva dělá bůů, že pejsek štěká, kočka mňouká, že si slepice pochutnají na zrní i žížale a že pejsci rádi zahrabávají svou kostičku. U malých dětí je zde velice potřebná i přítomnost rodičů. Ti jim jednotlivé zvířátka popíší, dítě tak získává povědomí o základních věcech týkajících se zvířátek již v útlém věku.

 


Děti! Nechtějí vás rodiče vzít do zoo? Mají neustále spoustu práce a dlouho slibovaný výlet neustále odkládají? Pořiďte si v pokojíčku vlastní mini zoo! A vezměte své rodiče do zoo vy! Přitom nemusíte ani vycházet z domu! Ve vašem pokojíčku z kostiček postavte nejrůznější výběhy a do nich pak umístěte zvířata-figurky z našeho e-shopu Pěknýdárek.cz. To bude pěkný výlet! Levná zvířata-figurky seženete u nás!

 


Ale pozor! Krom nabídky domácích a divokých zvířátek nabízíme i hmyz a pavouky!Vyděste svou maminku a do dřezu na nádobí ji položte obrovskou tarantuli. Její výkřik prozradí, že se váš děsivý plán povedl! Krom velkých pavouků máme v nabídce i další hmyz. Zakupte si i vy naše levné sady hmyzu a užijte si velkou zábavu. Nabízíme i jednotlivé sady psů, divoká veselá zvířata také neuniknou vaší pozornosti.

 


Levná zvířata - figurky nesmí chybět ani ve vašem dětském pokojíčku. S našimi levnými sadami zvířátek si užijete plno legrace. Sady zvířátek jsou velmi oblíbené. Mohou tak být pěkným dárkem pro vaše děti. Levná zvířata - figurky pořídíte u nás!


V kategorii Zvířata - figurky naleznete produkty určené k prodeji v roce 2024Pěkný dárek nabízí ZVÍŘATA - FIGURKY, super dárky pro celou rodinu s dobrou dostupností nebo skladem. Vyberte si nějaký dárek pro sebe nebo své blízké z kategorie ZVÍŘATA - FIGURKY za super ceny.
Naše kategorie Zvířata - figurky obsahuje mírumilovná, otravná i velmi nebezpečná zvířata. Musíte tak pochopit, že je vstup do této kategorie pouze na vlastní nebezpečí! Z naší nabídky si vyberete pěkné sady zvířátek. Již dnes tak můžete začít plánovat svou farmu nebo vlastní ZOO! Zvířata - hmyz, divoká zvířata, domácí nebo lesní zvířata teď mohou bydlet i ve vašem dětském pokojíčku. Plastové figurky zvířátek budou perfektním dárkem pro vaše ratolesti. Fantazii se meze nekladou. Hrát si můžete na jejich ošetřovatele, na majitele ZOO i na myslivce starajícího se o lesní zvířátka. Naše příjemné internetové ceny zajistí, že zvířátek můžete mít plný pokojíček. Začíná to jednou sadou, pak se rozhodnete rozšířit stádo a najednou jsou zvířátka domácí i divoká nejen v dětském pokojíčku ale také v obývacím pokoji, koupelně, předsíni... Levná zvířata - figurky si oblíbíte vy, vy i vy! Levná plastová zvířátka mohou být v některých případech i skvělou náhradou za ta opravdová živá.