(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-15 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

✔ Boty

DNES DOPRAVA ZDARMA NA OBJEDNÁVKY od 500 KčVyužít filtrování
Strana: | 1 |
Boty: Celkem 10 produktů .

SUPER CENY NA VŠECHNY PRODUKTY - BOTY

Hned na začátku této části můžeme nahlédnout skrz naše okénko do historie. Boty spatřily světlo světa již v dávné minulosti. Již v pravěku a v době kamenné člověk pociťoval potřebu chránit svá chodidla. To víte, dříve byl terén velmi drsný a boj s bosými nohami nemusel být zrovinka příjemný. Nejdříve si lidé nohy chránili svázaným listem, kůrou stromu,  dřevem. Takové narychlo vyrobené boty sice splňovaly svůj účel a dovolovaly jistější krok. Stejně ale pořád byly velice nepraktické a dosti nepohodlné.  S úsměvem můžeme říct, že po našich levných a pohodlných botách by se v tehdejší době jen zaprášilo! Dnes již nemusíme naše chodidla omotávat kusem látky ani si je nemusíme chránit kůrou stromů, dnes se jednoduše nazujeme do pohodlných bot a nic nám již nebrání v tom, vykročit vstříc novému dni.

 


V naší nabídce obchodu Pěknýdárek.cz najdete levné boty, které si můžete vzít do práce, na dovolenou, na rande nebo pro jiné trávení volného času. Oblíbenou a velmi rozšířenou podkategorií jsou právě boty s názvem žabky. Žabky jsou velmi pohodlnou obuví zejména pro trávení letních dnů. Jsou otevřené a lehké, na noze drží pouze malými páskami. Někdo má žabky za trend dnešních dnů, to je ale na omylu. Vždyť již Staří Egypťané tuto obuv nosili. Již na malbách starých 4000 let našli archeologové nákresy bot podobných dnešním žabkám! Je však jisté, že dnešní žabky jsou mnohem stylovější, pohodlnější a na noze lépe drží. U nás můžete vybírat levné žabky, které mohou být pěkným dárkem pro vaše blízké. Vyměňte alespoň pro jednou pugét květin za praktický dárek - za boty jménem žabky. Ty váš příbuzný ocení mnohem více!

 

V našem e-shopu Pěknýdárek.cz naleznete celou řadu stylových a pohodlných žabek, které vám zajistí svěží chůzi a jistý krok. A při výběru pohodlných žabek u nás narazíte i na velmi oblíbenou značku Woox. Ta je pověstná svými barvami a výrobou stylových svetrů, bund a mikin. A to by nebyla značka Woox, kdyby nefušovala i do výroby stylových a pohodlných žabek. U těchto žabek poznáte na první pohled, že jsou výtvorem právě již zmíněné společnosti Woox. Syté barvy a svěží design žabek Woox sedne nejen ke kraťasům, ale také k džínům, sukním a dalším pohodlným kouskům oblečení.  
Ovšem nejen žabky máme v naší nabídce. U nás si vyberete z levných dámských i pánských bot! Levné a kvalitní boty jsou zárukou vaší svěží a jisté chůze. Objednejte si i vy levné žabky, tenisky nebo baleríny  v našem e-shopu Pěknýdárek.cz. Přejeme vám jistý krok!


V kategorii Boty naleznete produkty určené k prodeji v roce 2024Boty 2024

Žabky

Pěkný dárek nabízí BOTY, super dárky pro celou rodinu s dobrou dostupností nebo skladem. Vyberte si nějaký dárek pro sebe nebo své blízké z kategorie BOTY za super ceny.
Levné boty u nás! Žabky, tenisky nebo baleríny si můžete za příjemné internetové ceny vybrat vy, vy i vy! Boty jsou jednou z nejdůležitějších součástí našeho každodenního outfitu. Abychom mohli vykročit vstříc každému dni, je potřeba mít na noze levné a kvalitní boty, které nám každou cestu usnadní! A právě to, jaké boty si obujeme záleží nejen na naší aktuální náladě, ale také na počasí a na příležitosti, ke které si boty vezmeme. Levné žabky, tenisky a baleríny seženete u nás! Vyberte si i vy boty pro vaše potřeby. Boty jsou velmi důležité. V naší nabídce najdete levné a designové boty, které vám ulehčí vaše kroky. Vybírat můžete i pomocí filtrování. I boty mohou být pěkným dárkem pro vaše blízké! U nás můžete vybírat z oblíbených značek jako jsou Aqua-Speed, Woox, Quiva a z dalších ověřených kousků. Levné boty vás doprovodí na rande, do práce i s nimi kvalitně strávíte vaše volnočasové aktivity. Levné boty, zejména žabky si s sebou vezmete na dovolenou k moři nebo jen tak na koupaliště. Levné tenisky zase zpříjemní každou vaši procházku. Obujte se i vy do stylových a levných bot z našeho e-shopu Pěknýdárek.cz