(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-14 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

Stavebnice

Využít filtrovánízobrazit dalších 36 produktů

Strana: | 1 2 12 |
Stavebnice: Celkem 404 produktů .


SUPER CENY NA VŠECHNY PRODUKTY - STAVEBNICE

STAVEBNICE PRO DĚTI

Skládání a stavění je obrovská zábava. Baví to děti i dospělé! Kostičky jsou oblíbenými hracími prvky v každém dětském pokojíčku. Se stavebnicemi si děti hrají doma, u babičky, ve školce i se sousedovic dětmi. Za původem stavebnic bychom museli daleko do historie. Za jejich vznik nejspíš může nuda dětí a geniální nápad jejich rodičů, učitelů a vychovatelů. Ti pravděpodobně nemohli už dál snášet dětské škemrání a všude přítomnou nudu. Je jasné, že každá stavebnice si píše svůj vlastní příběh a má svou vlastní historii. Co však mají všechny stavebnice společné je neocenitelné kouzlo, když si všechny děti bez rozdílu sednou k rozsypaným kostičkám. Za nedlouho jim pod rukama vyroste věž, domeček, letoun a další stavby a modely.

STAVEBNICE, CO PAMATUJÍ I RODIČOVÉ

V naší nabídce si vyberete levné stavebnice. Světově známá stavebnice Lego upoutá pozornost všech dětí. Lego kostičky přinášejí krom zábavy i notnou dávku ponaučení a zajímavý příběh. Tematické řady i základní Lego kostičky u dětí opravdu bodují.

Wader kostičky nabízejí stejně velkou zábavu. Německá společnost Wader se stará o zábavu dětí již dost dlouhý čas, aby věděla čím upoutat jejich mnohdy roztěkanou pozornost. Základní i tematické řady stavebnice Wader zajistí úspěch v mnoha pokojíčcích.

Se stavebnicemi Lori si děti postaví autíčka i garáže pro ně. Kostičky s kolečky u stavebnic Lori nejsou výjimkou. Děti si tak mohou vytvořit svá vlastní pojízdná vozidla. U stavebnice Lori si můžete být jisti, že po tom co si děti postaví stavebnici, zábava ještě neskončí. Na řadu přijde vyzkoušení všech jízdních vlastností sestavených automobilů, vláčků i dalších vozů. No a pak samozřejmě rychlá a mnohdy i zběsilá jízda!

Ovšem i další stavebnice z naší nabídky zaručí naprostou spokojenost. Nejrůznější mozaiky, domečky i farmy jsou ideální hračkou v dětském pokojíčku. Ceny stavebnic v naší nabídce jsme poskládali do modelu s názvem IDEÁLNÍ CENA tak, aby vyhovovali vám, vašim životním standardům i vaší peněžence. A i přesto, že se malé děti o peníze moc nezajímají, levnost našich stavebnic poznají podle jejich počtu ve svém pokojíčku.

Skládání je pro děti velmi atraktivní činnost a zatímco je pro ně požadavek maminky na vynesení koše někdy až nesplnitelným úkolem, postavení garáže, vily nebo autobusového nářadí bude jen otázkou času. U nás levně nakoupíte a to i bez dlouhých front u pokladen. Nakupování bude u nás snadnější i s neposednými dětmi. Znáte to, jak se vám děti rozprchnou po hračkářství a vy mnohdy místo koupení toho, pro co jste přišli jen pobíháte sem a tam a dáváte dohromady své rozprchlé děti? To u nás jednoduše nehrozí! V našem e-shopu se děti totiž nemají kde rozprchnout! Jedině tak myší po našem webu. A to je dovoleno. U nás si mohou prohlédnout náš široký výběr hraček. Mezi nimi také stavebnice!

 

 


V kategorii Stavebnice naleznete produkty určené k prodeji v roce 2018
Pěkný dárek nabízí STAVEBNICE, super dárky pro celou rodinu s dobrou dostupností nebo skladem. Vyberte si nějaký dárek pro sebe nebo své blízké z kategorie STAVEBNICE za super ceny.Nejprodávanější STAVEBNICE

1 LEGO FRIENDS Péče o štěňátka 41302 k dispozici do 3 prac. dnů

LEGO FRIENDS Péče o štěňátka 41302

129 Kč
s DPH
2 CREATOR Červené závodní auto 3v1 31055 STAVEBNICE k dispozici do 3 prac. dnů

CREATOR Červené závodní auto 3v1 31055 STAVEBNICE

139 Kč
s DPH
3 CITY Křižovatka ve tvaru T a zatáčky 7281 k dispozici do 3 prac. dnů

CITY Křižovatka ve tvaru T a zatáčky 7281

239 Kč
s DPH
4 DUPLO 10816 Moje první autíčka a náklaďáky k dispozici do 3 prac. dnů

DUPLO 10816 Moje první autíčka a náklaďáky

479 Kč
s DPH
5 Mozaika klobouček hladký 3,2 cm 36ks + 7 předloh v krabici plast 35630 k dispozici do 3 prac. dnů

Mozaika klobouček hladký 3,2 cm 36ks + 7 předloh v krabici plast 35630

189 Kč
s DPH
6 Stavebnice farma traktor velký, 215 dílů ihned k odeslání

Stavebnice farma traktor velký, 215 dílů

Hračka pro děti od 6 letStavebnice FARM - velký traktor obsahuje 215…

349 Kč
s DPH

Stavebnice, nuda nikdy více! Stavebnice u nás levně! U nás si můžete vybrat z nejrůznějších stavebnic, které přispějí k dokonalému soužití mnoha sourozenců. Jedině u stavebnice se totiž sourozenci s rozdílnými zájmy přestanou hádat a společně stráví dlouhé hodiny. Možná právě proto jdou u nás stavebnice tak na dračku. Maminky si jednoduše všimly toho, že se stavebnicemi se jejich rošťáci mění v andílky. I my jsme zatvrzelými zastánci stavebnic. Na stavebnicích jsme vyrůstali a i teď si mnohdy k dětem přisedneme a začneme tvořit s nimi. Lego, Wader, Olymptoy, Lori, Seva, Cheva, Monti-Systém, Směr a další stavebnice u nás seženete za příjemné ceny. Stavějte, budujte, hrajte si a bavte se. Stavebnice mohou být pěkným dárkem pro všechny děti. Ne nadarmo patří stavebnice k oblíbeným hračkám dětí a ne nadarmo jim je rodiče často kupují. Stavebnice se totiž řadí mezi chytré hračky! Rozvíjejí smysly a praktické schopnosti dětí a to formou zábavné hry! Stavebnice u nás za příjemné internetové ceny.