(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-15 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

✔ Stavebnice

DNES DOPRAVA ZDARMA NA OBJEDNÁVKY od 500 KčVyužít filtrování


Strana: | 1 2 41 |
Stavebnice: Celkem 967 produktů .

SUPER CENY NA VŠECHNY PRODUKTY - STAVEBNICE

STAVEBNICE PRO DĚTI

Skládání a stavění je obrovská zábava. Baví to děti i dospělé! Kostičky jsou oblíbenými hracími prvky v každém dětském pokojíčku. Se stavebnicemi si děti hrají doma, u babičky, ve školce i se sousedovic dětmi. Za původem stavebnic bychom museli daleko do historie. Za jejich vznik nejspíš může nuda dětí a geniální nápad jejich rodičů, učitelů a vychovatelů. Ti pravděpodobně nemohli už dál snášet dětské škemrání a všude přítomnou nudu. Je jasné, že každá stavebnice si píše svůj vlastní příběh a má svou vlastní historii. Co však mají všechny stavebnice společné je neocenitelné kouzlo, když si všechny děti bez rozdílu sednou k rozsypaným kostičkám. Za nedlouho jim pod rukama vyroste věž, domeček, letoun a další stavby a modely.

STAVEBNICE, CO PAMATUJÍ I RODIČOVÉ

V naší nabídce si vyberete levné stavebnice. Světově známá stavebnice Lego upoutá pozornost všech dětí. Lego kostičky přinášejí krom zábavy i notnou dávku ponaučení a zajímavý příběh. Tematické řady i základní Lego kostičky u dětí opravdu bodují.

Wader kostičky nabízejí stejně velkou zábavu. Německá společnost Wader se stará o zábavu dětí již dost dlouhý čas, aby věděla čím upoutat jejich mnohdy roztěkanou pozornost. Základní i tematické řady stavebnice Wader zajistí úspěch v mnoha pokojíčcích.

Se stavebnicemi Lori si děti postaví autíčka i garáže pro ně. Kostičky s kolečky u stavebnic Lori nejsou výjimkou. Děti si tak mohou vytvořit svá vlastní pojízdná vozidla. U stavebnice Lori si můžete být jisti, že po tom co si děti postaví stavebnici, zábava ještě neskončí. Na řadu přijde vyzkoušení všech jízdních vlastností sestavených automobilů, vláčků i dalších vozů. No a pak samozřejmě rychlá a mnohdy i zběsilá jízda!

Ovšem i další stavebnice z naší nabídky zaručí naprostou spokojenost. Nejrůznější mozaiky, domečky i farmy jsou ideální hračkou v dětském pokojíčku. Ceny stavebnic v naší nabídce jsme poskládali do modelu s názvem IDEÁLNÍ CENA tak, aby vyhovovali vám, vašim životním standardům i vaší peněžence. A i přesto, že se malé děti o peníze moc nezajímají, levnost našich stavebnic poznají podle jejich počtu ve svém pokojíčku.

Skládání je pro děti velmi atraktivní činnost a zatímco je pro ně požadavek maminky na vynesení koše někdy až nesplnitelným úkolem, postavení garáže, vily nebo autobusového nářadí bude jen otázkou času. U nás levně nakoupíte a to i bez dlouhých front u pokladen. Nakupování bude u nás snadnější i s neposednými dětmi. Znáte to, jak se vám děti rozprchnou po hračkářství a vy mnohdy místo koupení toho, pro co jste přišli jen pobíháte sem a tam a dáváte dohromady své rozprchlé děti? To u nás jednoduše nehrozí! V našem e-shopu se děti totiž nemají kde rozprchnout! Jedině tak myší po našem webu. A to je dovoleno. U nás si mohou prohlédnout náš široký výběr hraček. Mezi nimi také stavebnice!

 

 


V kategorii Stavebnice naleznete produkty určené k prodeji v roce 2024Stavebnice v dárkovém magazínu:23.11.2023 Dárky na Vánoce pro děti od 3 do 6 let

Vánoce jsou časem plným radosti a očekávání, zvláště pro děti. Věková skupina od 3 do 6 let je obzvláště zajímavá, protože v tomto období děti rychle rostou a vyvíjejí se. Při výběru dárků pro ně je důležité myslet na jejich věk a individuální zájmy. V tomto článku se podíváme na několik nápadů na…

22.09.2023 Vánoce: Jak vybrat ten pravý dárek pro vaše dítě

Vánoční sezóna: Čas radosti a hraček Vánoce jsou jedním z nejočekávanějších svátků v roce, a to nejen pro děti. Je to doba, kdy se rodiny sejdou, vyměňují si dárky a těší se na společně strávený čas. Pro děti jsou Vánoce často spojeny s očekáváním nových hraček. Jak ale vybrat tu pravou hračku,…

13.11.2019 Zábavné stavebnice Mega Bloks pro nejmenší

Plastové kostičky - stavebnice již pro děti od 12 měsíců. Pokud neznáte tak Vám poradíme. Nejznámější stavebnice jsou Lego, pro nejmenší je to Lego DUPLO, ale i jiný výrobce vyrábí kvalitní stavebnice pro nejmenší, a jsou hodně oblíbené. Jedná se o výrobky typu Mega Bloks - a my se na to můžeme…
Pěkný dárek nabízí STAVEBNICE, super dárky pro celou rodinu s dobrou dostupností nebo skladem. Vyberte si nějaký dárek pro sebe nebo své blízké z kategorie STAVEBNICE za super ceny.
Stavebnice, nuda nikdy více! Stavebnice u nás levně! U nás si můžete vybrat z nejrůznějších stavebnic, které přispějí k dokonalému soužití mnoha sourozenců. Jedině u stavebnice se totiž sourozenci s rozdílnými zájmy přestanou hádat a společně stráví dlouhé hodiny. Možná právě proto jdou u nás stavebnice tak na dračku. Maminky si jednoduše všimly toho, že se stavebnicemi se jejich rošťáci mění v andílky. I my jsme zatvrzelými zastánci stavebnic. Na stavebnicích jsme vyrůstali a i teď si mnohdy k dětem přisedneme a začneme tvořit s nimi. Lego, Wader, Olymptoy, Lori, Seva, Cheva, Monti-Systém, Směr a další stavebnice u nás seženete za příjemné ceny. Stavějte, budujte, hrajte si a bavte se. Stavebnice mohou být pěkným dárkem pro všechny děti. Ne nadarmo patří stavebnice k oblíbeným hračkám dětí a ne nadarmo jim je rodiče často kupují. Stavebnice se totiž řadí mezi chytré hračky! Rozvíjejí smysly a praktické schopnosti dětí a to formou zábavné hry! Stavebnice u nás za příjemné internetové ceny.