(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-15 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

✔ Růžence

DNES DOPRAVA ZDARMA NA OBJEDNÁVKY od 500 Kč

Využít filtrování
Strana: | 1 |
Růžence: Celkem 12 produktů .

SUPER CENY NA VŠECHNY PRODUKTY - RŮŽENCE

Kromě dřevěných růženců nabízíme také růžence s korálky, které jsou oblíbené zejména u dětí. Tyto růžence jsou vyrobeny z různých materiálů, jako jsou dřevo, kov nebo plast, a jsou k dispozici v různých barvách a designech. Všechny naše růžence jsou ručně vyrobeny s velkou péčí a pozorností k detailům, což zajišťuje jejich kvalitu a krásný vzhled.

 

Pokud hledáte dárek pro svého blízkého nebo si chcete pořídit růženec pro svou vlastní osobní modlitbu, neváhejte a vyberte si z naší široké nabídky dřevěných růženců a růženců s korálky. Věříme, že náš výběr Vás potěší a pomůže Vám najít ten pravý růženec pro Vás.

 

Růženec je náboženský předmět sloužící k modlitbě a meditaci. Jeho původ sahá do středověku, kdy se začaly rozvíjet různé formy modlitebních řetězů, které měly připomínat počet různých modliteb.

 

První verze růžence v podobě modlitebního řetězu, který měl připomínat 150 žalmů, vznikly pravděpodobně již v 12. století. Postupem času se růženec vyvíjel a měnil svou podobu. V 15. století vznikla tzv. dominikánská forma růžence, která se stala nejrozšířenější formou a zůstává v užívání dodnes.

 

Růženec se používá zejména v katolické církvi, ale také v dalších křesťanských církvích a náboženstvích, jako je pravoslaví nebo anglikánství. Jeho hlavním účelem je modlitba a meditace nad různými tajemstvími víry, přičemž každé tajemství je spojeno s určitou sadou modliteb.

 

Růženec se stal oblíbeným náboženským předmětem díky své jednoduchosti a efektivitě. Při jeho používání se věřící soustředí na modlitby a tajemství, což jim pomáhá nalézt klid a duchovní posilu.


V kategorii Růžence naleznete produkty určené k prodeji v roce 2024Pěkný dárek nabízí RŮŽENCE, super dárky pro celou rodinu s dobrou dostupností nebo skladem. Vyberte si nějaký dárek pro sebe nebo své blízké z kategorie RŮŽENCE za super ceny.
Růžence jsou tradiční náboženské předměty, které pomáhají při modlitbě a meditaci. Nabízíme Vám kvalitní dřevěné růžence, které Vám pomohou soustředit se a nalézt klid v duši. Naše růžence jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a jsou velmi odolné a pevné.