(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-15 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

✔ Brože

DNES DOPRAVA ZDARMA NA OBJEDNÁVKY od 500 KčVyužít filtrování


Strana: | 1 2 6 |
Brože: Celkem 135 produktů .

SUPER CENY NA VŠECHNY PRODUKTY - BROŽE

BROŽE I PRO MLADÉ HOLKY

I přesto, že obliba broží neustále stoupá, pořád někde panuje názor, že jsou brože typickým šperkem pro starší dámy. To ale bejvávalo! Jako vše, i brože se vracejí do módy. Zažívají svůj boom, a proto je krom starších dam nosí i náctileté slečny. Dobře volená brož zpestří i obyčejný svetřík. Jak ale brož správně umístit a kde všude ji lze nosit? To jsou časté otázky mnoha žen, kterým se brože velice líbí, co se týče jejich nošení do společnosti, mají ženy drobné pochyby. 

Pravdou však je, že záleží jen na aktuálním pocitu ženy, kde zrovna si brož umístí. Drobný šperk vynikne jak na pravé nebo levé straně vašeho kostýmku, šatech či svetříku, umístit ho však můžete i na klopy saka, do knoflíkové dírky, na dolní část sukně, na šátek, kabelku nebo čelenku. Obecně se má za to, že se brož umisťuje do míst, které jsou dobře viditelné a brož tak nebude nic ohrožovat. Proto šperk připínáme vždy na opačnou stranu oděvu, co nosíme kabelku. Brož skvěle vynikne na jednobarevném podkladu, ovšem v naší nabídce najdete i brože vyrobené z galvanovaného kovu. Ty dobře sednou k jakémukoliv oděvu a ladit budou i s ostatními stříbrnými šperky.

KOUZLO PŮVABU UŽ Z DOB DÁVNÝCH

Vznik broží je přisuzován zejména době bronzové. Tehdy však neplnily funkci ozdobnou, nýbrž praktickou. Jednoduchými brožemi/ sponami si ženy i muži sepínali oděv. Až postupem času byla brož považována krom praktické spony i za ozdobný doplněk, který mnohdy určoval postavení a moc tehdejší šlechty. Je známo, že si panovníci často nechávali vyrábět brože ve tvaru svých erbů. Dnes broží ani neupevníme moc ani nepoukážeme na naše postavení,  zajistit si jí můžeme alespoň obdiv všech těch, kteří brož na našem oděvu spatří.  

EXTRA NABÍDKA DÁMSKÝCH BROŽÍ

V našem e-shopu máme široký výběr broží. Velmi oblíbené jsou ty kovové, pozornosti dam však neuniknou ani ty textilní nebo péřové. Brož ve tvaru baletky, motýlka, květiny, listu, vlaštovky a další tvary broží mohou být pěkným dárkem pro vaše blízké. Třpytivý i netřpytivý kousek se tak rychle stane součástí oděvu každé ženy.

Brož má oproti jiným šperkům jednu značnou výhodu, víte jakou? Oproti náušnicím, náhrdelníkům, řetízkům, náramkům a dalším kouskům šperků právě brož nepřichází do přímého kontaktu jejího nositele. To znamená, že si brož mohou dovolit i ty ženy, které jsou na ostatní kovy a materiály, z kterých jsou šperky vyrobené alergické. Často je tak brož jediným typem šperku, který si kvůli své alergii mohou dovolit.

Díky naším příjemným cenám můžete brože měnit tak často, jak náušnice, náhrdelníky, ano dokonce i tak často, jako ponožky! Každý den tak můžete svůj oděv ozvláštnit kouskem hravého šperku. Brož tak nadchne vašeho přítele, uklidní a usměrní vašeho neurotického šéfa a maličko rozdmýchá závist vašich kolegyň. Z lásky darovaná brož pak může být vašim talismanem pro štěstí! Brože u nás levně!


V kategorii Brože naleznete produkty určené k prodeji v roce 2024
Pěkný dárek nabízí BROŽE, super dárky pro celou rodinu s dobrou dostupností nebo skladem. Vyberte si nějaký dárek pro sebe nebo své blízké z kategorie BROŽE za super ceny.
Levné a stylové brože najdete v nabídce našeho e-shopu Pěknýdárek.cz. Třpytivé brože, textilní, elegantní, roztomilé a hravé brože u nás levně! Mnoho žen podlehlo kouzlu broží. Správně vybraným kouskem pak zdobí své šaty, svetříky, kostýmky, ale i šátky, čelenky a kabelky. Je tolik způsobů, jak správně a stylově brož umístit, tak aby neunikla pohledům všem okolo. Kovové, plastové, textilní a péřové brože u nás seženete za příjemné internetové ceny. Pokud i vy přemýšlíte nad novým doplňkem vašeho outfitu, je brož tou správnou volbou. Náhrdelníků, náušnic, prstenů a dalších běžných šperků máte jistě plné šperkovnice, ale kolik v nich máte broží? Drobný šperk připnutý na vašem oděvu zajistí obdiv mužů a drobnou závist žen. A pokud jste si vzala poprvé brož do ženského kolektivu, který je touto módou dosud nepolíben, užijte si vaši výjimečnost, neboť už ten následující den budou mít brož všechny vaše kamarádky, kolegyně, nadřízené!