(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-15 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

Čas se bavit, časi si kreslit a malovat

Je čas si malovat a kreslit, nemusíte sami, ale spolu s dětmi vytvářet krásné obrazy, děti obrázky nebo malovat na kamínky. Jestliže máte malé děti, nechali bychom je vymálovávat omalovánky pastelkami, nebo voskovkami a větším dětem bychom ukázaly vodové barvy ať se taky naučí používat štětce a u dospělých je to jasné - protože ti můžou tvořit ze všeho a využít svých životních zkušeností. Tvoření je koníček a je jedno, jestli používáte pastelky, štětce nebo jiné barvy, důležitý je cíl, konečný produkt, pocit vytvoření něčeho krásného a mít radost ze svého končíku.
V Pěkném dárku podporujeme tvoření, malování, vyšívání i pletení a další koníčky, které pomáhají, baví a je z nich něco pěkného. Pěkný dárek podpurej děti i rodiny do zapojení a trávení volného času spolu. Tvoření vytváří radost. Malovat je krásné a tvořit svetr, šálu, šátek nebo jiný výrobek taky.

 

Podívejte se na některé barvičky, které lze v eshopu Pěkný dárek koupit. Máme barvy na kamínky, papír i dřevo.

 

Některé potřeby najdete i v hračkách zde: MALOVÁNÍ

 

Všechny barvy a potřeby na malování přidáváme taky sem: TVOŘENÍ S DĚTMI

 

 
Zákazníci nejvice přikupují:Publikováno dne: 18.04.2021Strana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: produktů.

Pravidelně publikujeme články na blogu Pěkný dárek i tento článek Čas se bavit, časi si kreslit a malovat jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Pěkný dárek je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně dárky pro sebe i pro Vaše blízké. Oblečení, Spodní prádlo, Hračky, Kabelky a další . Článek v magazínu byl publikován 18.04.2021, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.