(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-15 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

✔ Zipy jezdce

DNES DOPRAVA ZDARMA NA OBJEDNÁVKY od 500 Kč

Využít filtrování


Strana: | 1 2 3 |
Zipy jezdce: Celkem 61 produktů .

SUPER CENY NA VŠECHNY PRODUKTY - ZIPY JEZDCE

Mezi nejznámější spojovací systémy patří zip. Nazývá se také zdrhovadlem a je součástí oděvů a doplňků (kabelky, batohy, bundy, mikiny atd.). K dostání je ve všech barevných variantách a v mnoha délkách. Zapínají a rozepínají se pomocí kovových jezdců, které jsou v různých barevných provedeních (bílé, stříbrné či měděné) a v různých tvar

 

Zip je jedním z nejpoužívanějších a nejznámějších spojovacích systémů na oděvech a doplňcích, jakou jsou kabelky, batohy, kufry apod. Je složen ze tří částí – z jezdce a dvou ozubených pásků. Ty jsou složeny z několika zubů, které jsou na svých koncích zahnuté a díky tomu drží pospolu.

 

Tento vynález pochází od amerického inženýra Gideona Sundbacka. Někdo ho může znát také pod slovem „zdrhovadlo“. Byl patentován teprve v roce 1917, tedy celkem nedávno, a v dnešní době bychom se bez něj jen těžko obešli, protože ne vše může držet díky knoflíkům či kovovým cvočkům.

 

Objednejte si kromě jezdce a zipu i další krejčovské potřeby, které v naší galanterii Mikaton naleznete. Nabízíme mnoho užitečných věciček na různou tvorbu.

 

Zipy a jezdce patří u nás k nejprodávanějším produktům a dokážeme je dodat poměrně rychle.

 

Snažíme se doplňovat zipy v různých barvách a velikostech, abyste v naší nabídce nalezli všechno, co potřebujete.

 

Jezdec levně na zip

 


V kategorii Zipy jezdce naleznete produkty určené k prodeji v roce 2024Pěkný dárek nabízí ZIPY JEZDCE, super dárky pro celou rodinu s dobrou dostupností nebo skladem. Vyberte si nějaký dárek pro sebe nebo své blízké z kategorie ZIPY JEZDCE za super ceny.