Pohádkové dárky! Doporučujeme pro děti    ◄◄
(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-15 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

SamolepkyVyužít filtrovánízobrazit dalších 24 produktů

Strana: | 1 2 3 4 5 |
Samolepky: Celkem 116 produktů .


SUPER CENY NA VŠECHNY PRODUKTY - SAMOLEPKY

Samolepky jsou u dětí tolik oblíbené. Dětem se na nich zřejmě líbí fakt, jak snadno si mohou samolepkou ozdobit svůj deníček, láhev na pití a další své osobní věci. Se samolepkami budou děti tvořit dlouhé hodiny. Vy si tak užijte chvíle, kdy vaše děti alespoň pro jednou nezlobí! Levné samolepky mohou být pěkným dárkem pro vaše děti. Nevíte co dětem koupit za hračku k svátku? Hraček mají plné pokojíčky, zakupte jim raději samolepky. Se samolepkami lze vymyslet spoustu nečekané zábavy. Samolepky lze použít jako šablonu k malování. Potřebujete k tomu prázdný sešit, dětskou fantazii a hlavně naše levné samolepky. Sešit si nejprve podepište a zábava může začít! Na levý papír z dvoustrany sešitu nalepte vámi vybranou samolepku. Na pravou stranu sešitu pak nakreslete její podobu. Jak vidíte, svépomocí si tak můžete vyrobit své vlastní omalovánky!

 


Samolepky však mohou být skvělou dekorací pro dětský pokojíček. Samolepkami si mohou ozdobit skříňku v dětském pokojíčku, lampičku na nočním stolku, obaly na sešitech, láhev na pití a další předměty. Ovšem pozor děti, být vámi, tak na nábytek v dětském pokojíčku bychom lepili pouze se souhlasem vašich rodičů!
Levné samolepky seženete v našem e-shopu Pěknýdárek.cz. Jsme pro každou zábavu, zvláště pro tu kreativní. S tou se totiž zabavíte ať už venku prší nebo svítí sluníčko. Levné samolepky naskýtají tolik možností jak si hrát. Děti mohou například vyrobit hezké přáníčko pro svou maminku.

 

Levné samolepky s oblíbenými pohádkovými motivy se stanou oblíbenou hrou dětí. Děti je budou lepit téměř všude. Právě lehká manipulace se samolepkami je hlavním důvodem proč je děti tolik milují. Jednoduchým pohybem děti odstraní spodní část samolepky a následně samolepku opatrně přilepí na předem vybrané místo. Ale pozor! Špatně nalepená samolepka se dost často špatně opravuje, dobře se tak rozmyslete, kde samolepku nalepíte! Jen klid! U nás seženete spoustu levných a pěkných samolepek. Nějaké nezdařilé nalepení vás tak nemůže rozházet!

 


V naší kategorii Samolepky najdete levné samolepky s oblíbenými pohádkovými motivy. Lepení samolepek patří mezi kreativní činnost, která děti snad nikdy neomrzí! Krom velké zábavy u nich rozvíjí i prostorovou představivost, fantazii a jiné kreativní schopnosti. Levné samolepky z naší nabídky si oblíbíte.


V kategorii Samolepky naleznete produkty určené k prodeji v roce 2019Pěkný dárek nabízí SAMOLEPKY, super dárky pro celou rodinu s dobrou dostupností nebo skladem. Vyberte si nějaký dárek pro sebe nebo své blízké z kategorie SAMOLEPKY za super ceny.Nejprodávanější SAMOLEPKY

1 Album samolepky Peppa Pig Bav se a nalepuj zas a znovu! k dispozici do 2 prac. dnů

Album samolepky Peppa Pig Bav se a nalepuj zas a znovu!

159 Kč
s DPH
2 Samolepková knížka MĚSTO k dispozici do 2 prac. dnů

Samolepková knížka MĚSTO

129 Kč
s DPH
3 Knížka samolepková Domácí mazlíčci ihned k odeslání

Knížka samolepková Domácí mazlíčci

143 Kč
-10%
s DPH
4 1000 samolepek s aktivitami Frozen (Ledové Království) ihned k odeslání

1000 samolepek s aktivitami Frozen (Ledové Království)

134 Kč
-10%
s DPH
5 Samolepková knížka Vlaky 100 samolepek k dispozici do 2 prac. dnů

Samolepková knížka Vlaky 100 samolepek

129 Kč
s DPH
6 Zábava se samolepkami Krtek a kamarádi (Krteček) ihned k odeslání

Zábava se samolepkami Krtek a kamarádi (Krteček)

134 Kč
-10%
s DPH

Samolepky najdete v naší kreativní stejnojmenné kategorii. Děti samolepky milují. Jediným pohybem promění svůj obyčejný školní penál nebo láhev na pití v pěkně ozdobený předmět. Staňte se i vy fanoušky samolepek a zakupte dětem levné samolepky od nás. Samolepky si děti budou lepit do sešitů, na batoh, na pouzdro,  na maminčinu linku v kuchyni, samolepky nejspíš najdete i na televizní obrazovce. Samolepky jsou u dětí velmi oblíbené, proto se ani nedivíme, že se děti jejich lepením nechají unést. Když jim však hned na začátku stanovíte hranice kde mohou a kde naopak nesmí samolepky lepit, užijete si skvělou zábavu při jejich lepení! Levné samolepky z naší nabídky zajistí dětem perfektní zábavu i v deštivých dnech. Samolepky sovy, samolepky Littlest PetShop, Winx sběratelské samolepky a další kousky najdete v naší nabídce. Lepení samolepek patří k oblíbené kreativní činnosti. Samolepky mohou být pěkným dárkem pro všechny vaše děti.