(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-15 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

HuHůůů vláček jede... vláčky a mašinky pro děti

Kluci, ale i holky si rádi hrají s vláčky, možná i díky oblíbeným seriálům s vláčky jako je Mašinka Tomáš nebo Chuggington. K vláčkům si také můžete pořídit vláčkodráhu, po které budou vláčky jezdit. Můžete si pořídit různé vláčky a taky vláčkodráhy, záleží, čemu dáváte přednost. Na výběr jsou plastové nebo dřevěné vláčky či vláčkodráhy nebo kovové.
Vláčky a mašinky pozóóór vyrážíme směrem k dětem. Pokud nemáte doma ještě žádný vláček, tak popřemýšlejte, jaký budete pořizovat a zda budete mít i někdy v budoucnu vláčkodráhu. Dřevěné vláčky a vláčkodráhy Vám samozřejmě vydrží delší dobu, ale investice je větší. Plastové mašinky se snadněji rozpadnou, když dítě v zápalu hry s mašinkou hodí či na ni šplápnete. Pokud budete často vláčkodráhu skládat musíte počítat i s tím, že se můžou koleje zlomit.

 

Na některé mašinky nepotřebujete žádné koleje, stačí baterky a budou jezdit sami třeba po pokojíčku. S vláčky si děti rády hrají a pokud pořídíte jednoho, tak určitě budete za chvíli dokupovat další vláčky a mašinky.

 

 

HRAČKY

 
Zákazníci nejvice přikupují:Publikováno dne: 29.07.2019Vybrali jsme k tématu: 6 produktů.

NEJLEVNĚJŠÍ | NEJDRAŽŠÍ | NEJNOVĚJŠÍ | ZOBRAZIT JEN PRODUKTY SKLADEM X

Strana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 6 produktů.

Pravidelně publikujeme články na blogu Pěkný dárek i tento článek HuHůůů vláček jede... vláčky a mašinky pro děti jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Pěkný dárek je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně dárky pro sebe i pro Vaše blízké. Oblečení, Spodní prádlo, Hračky, Kabelky a další . Článek v magazínu byl publikován 29.07.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.