(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-15 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

Bojujeme s nadrozměrnými zásilky a atypy / Dopravci přitvrdili

Sezóna Vánoc je tu a s ní i nepříliš optimální podmínky od dopravců. Každý dopravce zavádí různé příplatky - jako atypické zásilky, nadrozměrné balíky a taky větší příplatky za těžší zásilky. Všechny tyhle příplatky, bychom měli promítnout taky do ceny, ale snažíme tyhle poplatky minimalizovat. Omezujeme zboží, kterého by se to mohlo týkat, či filtrujeme dopravu dle toho, za co se u jednotlivých přepravců připlácí. Počítejte s tím, že ceny dopravného jsou u některých produktů docela napjaté a možná je tu otázka i zdražování. Snažíme se vše zpracovávat a optimalizovat v průběhu. Je možné, že v této sezóně Vám můžeme i pozastavit expedici a napsat Vám email, zda můžeme změnit dopravce, kvůli vyšší ceně dopravného.

 
 

V zimní sezóně  jsou to právě boby, sáně, hůlky a závaží na cvičení, čeho se bojíme, že nás dopravci přiškrtí a budeme muset tohle zboží omezit. Nakupujte zboží na zimní radovánky včas, abychom měli čas na expedici. Moc děkujeme.
Zákazníci nejvice přikupují:Publikováno dne: 05.11.2018Vybrali jsme k tématu: 6 produktů.

NEJLEVNĚJŠÍ | NEJDRAŽŠÍ | NEJNOVĚJŠÍ | ZOBRAZIT JEN PRODUKTY SKLADEM X

Strana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 6 produktů.

Pravidelně publikujeme články na blogu Pěkný dárek i tento článek Bojujeme s nadrozměrnými zásilky a atypy / Dopravci přitvrdili jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Pěkný dárek je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně dárky pro sebe i pro Vaše blízké. Oblečení, Spodní prádlo, Hračky, Kabelky a další . Článek v magazínu byl publikován 05.11.2018, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.