(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-15 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

Autíčka pro děti: Více než jen hračka, cesta k rozvoji a dovednostem

Autíčka patří mezi nejoblíbenější hračky malých i velkých chlapců, ale i dívek. Na eshopu Pěkný dárek nabízíme širokou škálu autíček, od klasických modelů až po moderní RC auta, která zaujmou nejen děti, ale i dospělé.
Proč jsou autíčka důležitá?

Autíčka nejsou jen zdrojem zábavy, ale také vynikajícím nástrojem pro rozvoj motorických dovedností, koordinace a prostorového vnímání. Děti se při hře s autíčky učí základním fyzikálním principům, jako je rychlost, gravitace a pohyb.

 

 

Jaká autíčka nabízíme?

Na eshopu Pěkný dárek najdete autíčka pro každého malého motoristu. Od jednoduchých plastových modelů pro nejmenší, přes detailní repliky skutečných aut, až po RC modely, které mohou děti ovládat na dálku.

 

Doporučení pro rodiče

Rodiče by měli být u hry s autíčky aktivně přítomní. Nejenže to posílí rodinné vazby, ale také pomůže dětem lépe porozumět pravidlům silničního provozu a bezpečnosti.

 

Autíčka jsou skvělým nástrojem pro rozvoj dětské kreativity, motoriky a porozumění světu kolem sebe. Vyberte si z naší nabídky a udělejte svému dítěti radost, která bude mít i výchovný přínos.

 


Traktory Zemědělské stroje Nákladní auta Hasiči Policejní auta Modely autíček Popeláři Jeřáb Autobus Ambulance RC auta Terénní auta Tanky Autíčka Motorky Značky a příslušenství Bagr Tramvaj
Zákazníci nejvice přikupují:Publikováno dne: 04.09.2023Vybrali jsme k tématu: 96 produktů.

NEJLEVNĚJŠÍ | NEJDRAŽŠÍ | NEJNOVĚJŠÍ | ZOBRAZIT JEN PRODUKTY SKLADEM XStrana: | 1 2 3 4 |
Vybrali jsme k tématu: 96 produktů.

Pravidelně publikujeme články na blogu Pěkný dárek i tento článek Autíčka pro děti: Více než jen hračka, cesta k rozvoji a dovednostem jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Pěkný dárek je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně dárky pro sebe i pro Vaše blízké. Oblečení, Spodní prádlo, Hračky, Kabelky a další . Článek v magazínu byl publikován 04.09.2023, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.