(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-15 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

Kočárky pro malé maminky a jejich panenky

Pokud máte doma malé děti, tak určitě víte, že dospělé rádi napodobují. V tomto věku ještě děti rády dělají různé činnosti co jejich rodiče a dospělí a chtějí se jim vyrovnat. S růstem toto období u dětí vyprchá a nejraději by nedělaly vůbec nic. Děti mají doma spoustu hraček a velmi brzo se jim omrzí, proto jim pořiďte i nějaké hračky na ven. Pro malé holčičky je to jasná volba - kočárek pro panenky, který můžou vozit doma i venku a starat se tak o své miminko.
Dnes je již na trhu velký výběr kočárků pro panenky, proto si můžete vybrat různé kočárky pro panenky - sporťáky, golfky nebo hluboké kočárky. Záleží na  vaší volbě, za jakou částku chcete kočárek pořídit a také, který se Vám líbí a bude se líbit i vašemu dítěti.

 

Dáváte přednost u kočárku pro děti čtyřem kolečkům nebo třem? Chcete, aby přední kolečka aretovala? To všechno hraje velkou roli při výběru kočárku pro panenku. Dokonce můžete v naší nabídce na Pěkný dárek.cz najít kočárky pro dvojčata, ale také kočárky 2v1 - čili z jednoho kočárku uděláte hluboký i sportovní kočárek. Fantazii se meze nekladou.

 

 

Kočárek golfové hole Bambolina pro panenku miminko srdíčka

 

 

 

Kočárek vaše dítě využije od doby, kdy se pevně udrží na nohou (cca po 1. roce), tudíž je kočárek pro panenky ideální i jako dárek k narozeninám, ale také jako dárek na vánoce.... Některé malé maminky mají výdrž a dokážou s kočárkem jezdit i do té doby, než jdou do školy, jiné, to omrzí a s kočárkem se budou hrát jen chvíli. 

 
Zákazníci nejvice přikupují:Publikováno dne: 30.04.2019Vybrali jsme k tématu: 0 produktů.

NEJLEVNĚJŠÍ | NEJDRAŽŠÍ | NEJNOVĚJŠÍ | ZOBRAZIT JEN PRODUKTY SKLADEM X

Je nám líto, ale nebyly nalezeny žádné produkty.

    Strana: | 1 |
    Vybrali jsme k tématu: 0 produktů.

    Pravidelně publikujeme články na blogu Pěkný dárek i tento článek Kočárky pro malé maminky a jejich panenky jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Pěkný dárek je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně dárky pro sebe i pro Vaše blízké. Oblečení, Spodní prádlo, Hračky, Kabelky a další . Článek v magazínu byl publikován 30.04.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.