(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-15 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

Super zábava pro batolata? Poradíme Vám

Máte doma snad už všechny hračky pro nejmenší, které jsou ve věku od 8 měsíců - 2 let a stále nevíte čím je zabavit, protože je snadno hračky omrzí? Poradíme Vám jakou super hračku můžete pro takové prcky pořídit a na chvilku je zabaví a budete jich bavit.
 

Viděli jste na fotkách nebo i na živo kuličky, v kterých se děti válely nebo třeba plavaly či potápěly? I Vy vašemu prckovi můžete dopřát tuto zábavu, i když v menším měřítku. Stačí mít doma nafukovací bazének a kuličky - míčky určené k této zábavě.

 

 

Možná máte doma malý nafukovací bazének, který napouštíte v létě, pokud ne, tak si takový pořiďte i když je zima nebo není venku počasí či období zrovna na koupání. Bazének doma nafoukněte a nakupte malé plastové míčky, které jsou určené do bazénků či do heren. Míčky se prodávají po různých barvách či počtu kusů v balení. Malému dítěti bude stačit jedno balení, pokud už ovšem chcete připravit zábavu větší, tak můžete nakoupit více balení nebo i větší bazének. 

 

 

Uvidíte, že tato hračka bude děti velmi bavit. S balónkami si budou různě házet, válet se v nich a hrát si. Po hraní jednoduše balónky naházíte zpět do bazénku a je uklizeno.

 

 

 

OSTATNÍ PRO NEJMENŠÍ
Zákazníci nejvice přikupují:Publikováno dne: 26.07.2019Vybrali jsme k tématu: 1 produktů.

NEJLEVNĚJŠÍ | NEJDRAŽŠÍ | NEJNOVĚJŠÍ | ZOBRAZIT JEN PRODUKTY SKLADEM X

Strana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 1 produktů.

Pravidelně publikujeme články na blogu Pěkný dárek i tento článek Super zábava pro batolata? Poradíme Vám jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Pěkný dárek je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně dárky pro sebe i pro Vaše blízké. Oblečení, Spodní prádlo, Hračky, Kabelky a další . Článek v magazínu byl publikován 26.07.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.