(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-15 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

Úžasné dřevěné hračky Cubika pro batolata

Dřevěné hračky jsou stále více oblíbené a moderní. Dřevěné hračky by neměly chybět u nikoho doma, kdo má malé děti. Dřevěných hraček se nemusíte vůbec bát, i když nejsou přírodní barvy, ale jsou natřeny barevně. Všechny dřevěné hračky procházejí kontrolou a testováním, aby byly vhodné pro malé děti.
 

Dřevěné hračky vyráběné firmou Cubika jsou vyráběny z kvalitního platanového a bukového dřeva, které roste v ekologické a čisté přírodě  v oblasti Karpat. Všechny hračky Cubika jsou vyrobeny na Ukrajině.

 

Krásné hračky pro nejmenší ve velmi pěkném designu, který se bude líbit nejen Vám, ale i dětem. Pestrobarevné dílky vyrobené z kvalitního dřeva naučí vašim dětem motoriku, ale i prostorovou představivost.

 

Dřevěné vkládačky a skládačky pomůžou vašim dětem s rozvojem a taky se na chvíli zahrají. Skládání dřevěné stavebnice nebo vkládání dílků, na hranolky,kde dílky skládáte na sebe. Velmi oblíbené je také u dětí navlékání - alternativa korálků, ale navlékáte větší díly. Dítě se naučí trpělivosti a také zručnosti. Chlapečky určitě potěšíte dřevěným autíčkem, které si může samo postavit a poté zase složit nebo na auto či vláček naskládat náklad.

 

 

HRAČKY

 
Zákazníci nejvice přikupují:Publikováno dne: 04.09.2019Vybrali jsme k tématu: 0 produktů.

NEJLEVNĚJŠÍ | NEJDRAŽŠÍ | NEJNOVĚJŠÍ | ZOBRAZIT JEN PRODUKTY SKLADEM X

Je nám líto, ale nebyly nalezeny žádné produkty.

    Strana: | 1 |
    Vybrali jsme k tématu: 0 produktů.

    Pravidelně publikujeme články na blogu Pěkný dárek i tento článek Úžasné dřevěné hračky Cubika pro batolata jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Pěkný dárek je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně dárky pro sebe i pro Vaše blízké. Oblečení, Spodní prádlo, Hračky, Kabelky a další . Článek v magazínu byl publikován 04.09.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.