Máme otevřeno! Zboží odesíláme    - udělejte si objednávku z domova    ◄◄
(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-15 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

Pořizujete výbavičku pro miminko? Nezapomeňte na postýlku

Dlouhých 9 měsíců a život se Vám změní v nejkrásnější okamžik ve vašem životě. Svět se Vám změní a budete mít jiné priority. Rodina, tím se stanete, když se Vám narodí miminko - plod vaší lásky, nový člen vaší rodiny, o kterého se budete starat s láskou. Před narozením vašeho miminka, je potřeba nakoupit výbavičku: kočárek, postýlku, oblečení, plenky, dudlík, zavinovačku a třeba i nějaké hračky pro nejmenší. Prostě je toho hodně, co musíte pořídit, ale poté zjistíte, co doopravdy využijete.
 

Pro vaše nejmenší děti, chcete opravdu kvalitní věci, chcete mít všechno dokonalé a přichystané na příchod dítěte. V počátečním období miminko většinu dne i noci prospí, proto je nezapomeňte na postýlku s kvalitní matrací nebo hnízdečko, které je stále častěji oblíbené.

 

Až Váš drobeček poroste budete potřebovat do postýlky prostěradla na dětskou matraci a také přikrývku a polštářek a povlečení. U nás na Pěkném dárku.cz můžete koupit úžasné povlečení do dětské postýlky vyrobené z kvalitní bavlny a krásnými obrázky.

 

Povlečení do dětské postýlky o rozměrech na malou přikrývku a polštářek si můžete u nás pořídit z velkého výběru vzorů. Licenční povlečení do postýlky z oblíbených dětských pohádek nebo krásné něžné a jemné barvy úžasných povlečení se zvířátky. Přesvědčte se sami a podívejte se na aktuální nabídku. 

 

Jestliže právě vybíráte povlečení do postýlky pro vaše miminko, tak jste na správném místě, protože z naší nabídky si vybere každý.

 

 

POVLEČENÍ
Zákazníci nejvice přikupují:


Publikováno dne: 11.09.2019Strana: | 1 2 6 |
Vybrali jsme k tématu: 123 produktů.

NEJLEVNĚJŠÍ | NEJDRAŽŠÍ | NEJNOVĚJŠÍ | ZOBRAZIT JEN PRODUKTY SKLADEM X

zobrazit dalších 24 produktů

Strana: | 1 2 6 |
Vybrali jsme k tématu: 123 produktů.

Pravidelně publikujeme články na blogu Pěkný dárek i tento článek Pořizujete výbavičku pro miminko? Nezapomeňte na postýlku jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Pěkný dárek je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně dárky pro sebe i pro Vaše blízké. Oblečení, Spodní prádlo, Hračky, Kabelky a další . Článek v magazínu byl publikován 11.09.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.