(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-15 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

Respírátory i roušky levně i teď z eshopu

Z respirátorů a roušek se stala u nás pomalu stálá nabídka a tyhle ocranné prostředky si u nás můžete objednat i do zásoby a určitě si vždy nakoupíte, protože některé značky respirátorů jako je třeba Respilon budeme doplňovat.  Aktuálně nejprodávanější respirátory jsou Carbon od Respilon a letní respirátory (odlehčené). A taky velmi populární jsou roušky od Med Clean ve výhodných baleních po 50 kusech nebo nano roušky 50 kusech Spurtex.
Je lepší se podívat přímo do kategorií a podívat se, co všechno nabízíme, protože máme velmi široký sortiment v eshopu Pěkný dárek.

 

Nano respirátory Antivirové šátky Nano roušky
Zákazníci nejvice přikupují:Publikováno dne: 24.07.2021Vybrali jsme k tématu: 22 produktů.

NEJLEVNĚJŠÍ | NEJDRAŽŠÍ | NEJNOVĚJŠÍ | ZOBRAZIT JEN PRODUKTY SKLADEM X

Strana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 22 produktů.

Pravidelně publikujeme články na blogu Pěkný dárek i tento článek Respírátory i roušky levně i teď z eshopu jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Pěkný dárek je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně dárky pro sebe i pro Vaše blízké. Oblečení, Spodní prádlo, Hračky, Kabelky a další . Článek v magazínu byl publikován 24.07.2021, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.