Magnet 14mm FE-KT-14-03 balení 10 kusů
Kotoučový magnet Ø 14 mm, výška 3 mm, feritový, Y30, bez povrchové úpravy, síla: cca 260 g
Balení obsahuje 10 magnetů
| Tvar | kotouč |
| Rozměry | Ø 14 mm, Výška 3 mm |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Hmotnost | 2,1 g |
| Magnetizace | Y30 |
| Magnetická síla (kg) | 260 g |
| Max. pracovní teplota | 250 °C |
| Materiál | Ferit |
| Magnetická síla | 0.26 kg |
| Průměr | 14 mm |
| Výška | 3 mm |
Upozornění: Nikdy nepřibližujte feritové magnety k neodymovým magnetům, protože může dojít k jejich demagnetizaci.
Potřebujete poradit s výběrem?
Nebo potřebujete větší množství magnetů, než které je skladem?
Ozvěte se nám.
Přečtěte si předem nebezpečí, co může magnet způsobit před manipulací viz příloha online - Děkujeme. Případně napište.
Možnosti doručení
Posíláme přes Českou poštu, PPL i osobní odběr. Při objednávce do 14:00 zboží zpravidla expedujeme ten samý den.
- Doprava zdarma od 2 999 Kč
- Platby: online kartou, bankovní převod, dobírka, Apple Pay, Google Pay
- Doručení obvykle do 1–2 pracovních dnů od expedice
Podrobnosti najdete na stránce Doprava a platba.
Vrácení do 14 dnů, snadná výměna
Pokud Vám něco nesedne nebo si nákup rozmyslíte, máte 14 dní na vrácení bez udání důvodu. Stačí vyplnit krátký formulář a balíček nám poslat zpět.
Měníme i velikosti — když podprsenka nebo župan nesedí, jednoduše vyměníme.
Detailní postup na Výměna zboží a Reklamační řád.
★★★★☆ Co o nás říkají zákazníci
Hodnocení našeho obchodu (ne tohoto konkrétního produktu) z 49 ověřených recenzí na Heureka.cz
„Župan mi neseděl (jsem nekonfekční postava :-) ) , obchod obratem vrátil peníze. Děkuji :-)“
„Zboží přišlo rychle a v pořádku.“
„Byla to má první zkušenost s tímto obchodem "Pěkný dárek“, balíček byl dobře a pěkné zabalený, všechny tři věci - Minka 3D srdce, hra pro předškoláky i dětský kufříček přišly v…“
Další z kategorie Magnetky ›
-
Magnetické figurky M1, sada 10 kusů mix 5 barev
139 KčIhned k odeslání 2ks
-
Magnetická páska samolepící 3 METRY
139 KčDo 1–3 pracovních dnů
-
Teleskopický magnet
359 KčIhned k odeslání 2ks
-
Magnetické figurky M9, sada 10 kusů oranžová
139 KčIhned k odeslání 1ks
-
KRO-16 Magnetický úchyt s okem
39 KčIhned k odeslání 5ks
-
Feritový magnet Ø 15 mm FE-KT-15-05 10 kusů
29 KčIhned k odeslání 2ks
-
Magnet červený KT-13-06-P
29 KčIhned k odeslání 1ks
-
Magnetická páska bílá 40 x 1 mm balení 3 metry
179 KčIhned k odeslání 1ks
-
10 silných NdFeB magnetických háčků ve výhodné sadě 10 ks
399 KčIhned k odeslání 1ks
-
Samolepící magnety
29 KčIhned k odeslání 6ks


























































