Magnet 15mm KT-15-1.5-Zn balení obsahuje 10 kusů
✅ Poslední 2 ks skladem
Kotoučový magnet Ø 15 mm, výška 1,5 mm, neodymový, N35, pozinkovaný, síla: cca 1,6 kg
Balení obsahuje 10 magnetů
| Tvar | kotouč |
| Rozměry | Ø 15 mm, Výška 1,5 mm |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Hmotnost | 2 g |
| Povrch | pozinkovaný (Zn) |
| Magnetizace | N35 |
| Magnetická síla (kg) | cca 1,6 kg |
| Max. pracovní teplota | 80 °C |
| Materiál | NdFeB |
| Magnetická síla | 1.6 kg |
| Průměr | 15 mm |
| Výška | 1 mm |
Potřebujete poradit s výběrem?
Nebo potřebujete větší množství magnetů, než které je skladem?
Ozvěte se nám.
Přečtěte si předem nebezpečí, co může magnet způsobit před manipulací viz příloha online - Děkujeme. Případně napište.
Možnosti doručení
Posíláme přes Českou poštu, PPL i osobní odběr. Při objednávce do 14:00 zboží zpravidla expedujeme ten samý den.
- Doprava zdarma od 2 999 Kč
- Platby: online kartou, bankovní převod, dobírka, Apple Pay, Google Pay
- Doručení obvykle do 1–2 pracovních dnů od expedice
Podrobnosti najdete na stránce Doprava a platba.
Vrácení do 14 dnů, snadná výměna
Pokud Vám něco nesedne nebo si nákup rozmyslíte, máte 14 dní na vrácení bez udání důvodu. Stačí vyplnit krátký formulář a balíček nám poslat zpět.
Měníme i velikosti — když podprsenka nebo župan nesedí, jednoduše vyměníme.
Detailní postup na Výměna zboží a Reklamační řád.
★★★★☆ Co o nás říkají zákazníci
Hodnocení našeho obchodu (ne tohoto konkrétního produktu) z 49 ověřených recenzí na Heureka.cz
„Župan mi neseděl (jsem nekonfekční postava :-) ) , obchod obratem vrátil peníze. Děkuji :-)“
„Zboží přišlo rychle a v pořádku.“
„Byla to má první zkušenost s tímto obchodem "Pěkný dárek“, balíček byl dobře a pěkné zabalený, všechny tři věci - Minka 3D srdce, hra pro předškoláky i dětský kufříček přišly v…“
Další z kategorie Magnetky ›
-
Magnetické figurky M7 fialové, 10 ks, 12 × 20 mm
139 KčIhned k odeslání 2ks
-
Magnetická páska červená 40 x 1 mm balení 3 metry
179 KčIhned k odeslání 4ks
-
Magnetické figurky M9, sada 10 kusů bílá
139 KčIhned k odeslání 2ks
-
Magnet KT-06-04-E 5 kusů
39 KčIhned k odeslání 3ks
-
Magnet samolepící KT-20-02-3M (Ø 2cm) - 1 kus
29 KčIhned k odeslání 5ks
-
KRO-16 Magnetický úchyt s okem
39 KčIhned k odeslání 5ks
-
Magnet 14mm FE-KT-14-03 balení 10 kusů
19 KčDo 3–7 pracovních dnů
-
Magnet KT-10-02-N balení 10 kusů
59 KčIhned k odeslání 4ks
-
Neodymový magnet kotouč Ø 5 mm, v. 2 mm, síla 650 g - 10 kusů
49 KčIhned k odeslání 3ks
-
Podkovovitý magnet AlNiCo - 80 × 60 mm
439 KčIhned k odeslání 1ks


























































