Magnet samolepící KT-08-01-3M 5 kusů
✅ Poslední 1 ks skladem
Kotoučový magnet Ø 8 mm, výška 1 mm, neodymový, N40, poniklovaný, síla: cca 410 g, samolepicí
Balení: 5 kusů
Samolepicí neodymové magnety KT-08-01-N 3M
Nalepte proti sobě dva malé placaté magnety z neodymu na jakékoliv místo, a používejte pro účely zavírání krabičky, zápisníku, diáře, desek. Stačí, když strhnete ochrannou fólii a nalepíte na předem očištěný podklad. Pevná samolepicí pěnová vrstva 3M magnety udrží na svém místě - i přes jejich magnetickou sílu okolo 410 gramů. Kotoučové magnety o průměru 8 mm, výšce 1 mm a hmotnosti 0,39 gramu. Poznejte silné spojení neodymového magnetu a samolepicí vrstvy 3M.
Tento malý neodymový magnet je využitelný také pro:
- Uzavírání deníků, zápisníků, diářů
- Zavírání krabiček
- Přidržení drobných součástek
- Držáky bezpečnostních klíčů, kancelářských sponek
Objednejte si sadu neodymové samolepicí magnety, nalepte a používejte jako uzavírací mechanismus.
| Tvar | kotouč |
| Rozměry | Ø 8 mm, Výška 1 mm |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Hmotnost | 0,39 g |
| Povrch | poniklovaný (Ni-Cu-Ni) |
| Magnetizace | N40 |
| Magnetická síla (kg) | cca 410 g |
| Max. pracovní teplota | 80 °C |
| Materiál | NdFeB |
| Lepidlo | 3M, 467MP |
| Magnetická síla | 0.28 kg |
| Průměr | 8 mm |
| Výška | 1 mm |
Možnosti doručení
Posíláme přes Českou poštu, PPL i osobní odběr. Při objednávce do 14:00 zboží zpravidla expedujeme ten samý den.
- Doprava zdarma od 2 999 Kč
- Platby: online kartou, bankovní převod, dobírka, Apple Pay, Google Pay
- Doručení obvykle do 1–2 pracovních dnů od expedice
Podrobnosti najdete na stránce Doprava a platba.
Vrácení do 14 dnů, snadná výměna
Pokud Vám něco nesedne nebo si nákup rozmyslíte, máte 14 dní na vrácení bez udání důvodu. Stačí vyplnit krátký formulář a balíček nám poslat zpět.
Měníme i velikosti — když podprsenka nebo župan nesedí, jednoduše vyměníme.
Detailní postup na Výměna zboží a Reklamační řád.
★★★★☆ Co o nás říkají zákazníci
Hodnocení našeho obchodu (ne tohoto konkrétního produktu) z 49 ověřených recenzí na Heureka.cz
„Župan mi neseděl (jsem nekonfekční postava :-) ) , obchod obratem vrátil peníze. Děkuji :-)“
„Zboží přišlo rychle a v pořádku.“
„Byla to má první zkušenost s tímto obchodem "Pěkný dárek“, balíček byl dobře a pěkné zabalený, všechny tři věci - Minka 3D srdce, hra pro předškoláky i dětský kufříček přišly v…“
Další z kategorie Magnetky ›
-
Magnet 15mm KT-15-1.5-Zn balení obsahuje 10 kusů
99 KčIhned k odeslání 2ks
-
Podkovovitý magnet AlNiCo - 80 × 60 mm
439 KčIhned k odeslání 1ks
-
Magnetické figurky M3 červené, 10 ks, 12 × 20 mm
139 KčIhned k odeslání 2ks
-
Tyčový magnet AlNiCo 100 × 15 × 10 mm
299 KčIhned k odeslání 3ks
-
Teleskopický magnet MT-01 na 6 kg
119 KčIhned k odeslání 6ks
-
Magnetická páska žlutá 40 x 1 mm balení 3 metry
179 KčIhned k odeslání 2ks
-
Magnetická samolepicí páska 50 mm, 3 metry
219 KčIhned k odeslání 2ks
-
Teleskopický magnet
359 KčIhned k odeslání 2ks
-
Samolepicí magnet KT-12-02-3M balení 5 kusů
49 KčIhned k odeslání 5ks
-
Samolepicí magnetická fólie A4
99 KčDo 1–3 pracovních dnů























































