Samolepicí magnet KT-12-02-3M balení 5 kusů
✅ Poslední 5 ks skladem
Kotoučový magnet Ø 12 mm, výška 2 mm, neodymový, N40, poniklovaný, síla: cca 1,5 kg, samolepicí
Tyto ploché magnety mají na jedné straně vrstvu velmi silného pěnového lepidla značky 3M. Vhodné řešení, pokud chcete magnet někam přilepit. Jedná se o tenký kotoučový magnet (průměr 12 mm, tloušťka 2 mm) se samolepicí vrstvou. Stačí odstranit ochrannou fólii, přilepit a kreativní umělecký projekt je hotový. S magnety KT-12-02-3M můžete také připevnit mnoho různých kancelářských potřeb.
Pro dosažení maximální pevnosti lepeného spoje doporučujeme magnet zatížit po dobu nejméně 5 minut, aby mohl lepený spoj řádně vytvrdnout.
Balení obsahuje 5 magnetů .
| Tvar | kotouč se samolepicí vrstvou |
| Rozměry | Ø 12 mm, Výška 2 mm |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Hmotnost | 1,7 g |
| Povrch | poniklovaný (Ni-Cu-Ni) |
| Magnetizace | N40 |
| Magnetická síla (kg) | 1,5 kg |
| Max. pracovní teplota | 80 °C |
| Materiál | NdFeB |
| Lepidlo | 3M, 4920 |
| Magnetická síla | 1.5 kg |
| Průměr | 12 mm |
| Výška | 2 mm |
Čtěte bezpečnostní tipy než magnet použijete!
Nebezpečí spolknutí, elektrická vodivost, pohmozdeniny, kardiostimulátor, a pod varovné nebezpečí s magnetem hrozí!
Možnosti doručení
Posíláme přes Českou poštu, PPL i osobní odběr. Při objednávce do 14:00 zboží zpravidla expedujeme ten samý den.
- Doprava zdarma od 2 999 Kč
- Platby: online kartou, bankovní převod, dobírka, Apple Pay, Google Pay
- Doručení obvykle do 1–2 pracovních dnů od expedice
Podrobnosti najdete na stránce Doprava a platba.
Vrácení do 14 dnů, snadná výměna
Pokud Vám něco nesedne nebo si nákup rozmyslíte, máte 14 dní na vrácení bez udání důvodu. Stačí vyplnit krátký formulář a balíček nám poslat zpět.
Měníme i velikosti — když podprsenka nebo župan nesedí, jednoduše vyměníme.
Detailní postup na Výměna zboží a Reklamační řád.
★★★★☆ Co o nás říkají zákazníci
Hodnocení našeho obchodu (ne tohoto konkrétního produktu) z 49 ověřených recenzí na Heureka.cz
„Župan mi neseděl (jsem nekonfekční postava :-) ) , obchod obratem vrátil peníze. Děkuji :-)“
„Zboží přišlo rychle a v pořádku.“
„Byla to má první zkušenost s tímto obchodem "Pěkný dárek“, balíček byl dobře a pěkné zabalený, všechny tři věci - Minka 3D srdce, hra pro předškoláky i dětský kufříček přišly v…“
Další z kategorie Magnetky ›
-
Tyčový magnet AlNiCo Ø 12 × 150 mm
339 KčIhned k odeslání 2ks
-
Magnet Ø18 mm 20 ks
29 KčIhned k odeslání 5ks
-
Magnetické figurky M10 šedé, 10 ks, 12 × 20 mm
139 KčIhned k odeslání 1ks
-
OF-1 - Kancelářské magnety, tyrkysové - 10 ks
199 KčIhned k odeslání 1ks
-
Magnet 25 mm FE-KT-25-03 balení obsahuje 10 kusů
69 KčIhned k odeslání 7ks
-
KRH-20 magnetický úchyt
49 KčIhned k odeslání 19ks
-
Magnetická karabina MKB-25
89 KčIhned k odeslání 5ks
-
Magnetická páska zelená 40 x 1 mm balení 3 metry
179 KčIhned k odeslání 3ks
-
Magnet Ø15 mm 20 ks
19 KčIhned k odeslání 4ks
-
Magnetická páska bílá 40 x 1 mm balení 3 metry
179 KčIhned k odeslání 1ks


























































