Nafukovací serfovací prkno růžové
✅ Poslední 2 ks skladem
Obecné parametry
| EAN | 4895215106519 |
| Doporučený věk | 3 roky |
| Pohlaví | Pro holky |
| Hračka se zvukem | Ne |
Specifikace
| Balení | Sáček |
| Materiál | Guma |
| Počet dílků | 0 |
Rozměry produktu
| Šířka | 157 cm |
| Hloubka | 55 cm |
| Výška | 21 cm |
| Značka | Mac Toys |
| Kategorie | Nafukovací hračky |
| Kód produktu | P1917773 |
| Dostupnost | ✓ Skladem (2 ks) |
Možnosti doručení
Posíláme přes Českou poštu, PPL i osobní odběr. Při objednávce do 14:00 zboží zpravidla expedujeme ten samý den.
- Doprava zdarma od 2 999 Kč
- Platby: online kartou, bankovní převod, dobírka, Apple Pay, Google Pay
- Doručení obvykle do 1–2 pracovních dnů od expedice
Podrobnosti najdete na stránce Doprava a platba.
Vrácení do 14 dnů, snadná výměna
Pokud Vám něco nesedne nebo si nákup rozmyslíte, máte 14 dní na vrácení bez udání důvodu. Stačí vyplnit krátký formulář a balíček nám poslat zpět.
Měníme i velikosti — když podprsenka nebo župan nesedí, jednoduše vyměníme.
Detailní postup na Výměna zboží a Reklamační řád.
★★★★☆ Co o nás říkají zákazníci
Hodnocení našeho obchodu (ne tohoto konkrétního produktu) z 49 ověřených recenzí na Heureka.cz
„Župan mi neseděl (jsem nekonfekční postava :-) ) , obchod obratem vrátil peníze. Děkuji :-)“
„Zboží přišlo rychle a v pořádku.“
„Byla to má první zkušenost s tímto obchodem "Pěkný dárek“, balíček byl dobře a pěkné zabalený, všechny tři věci - Minka 3D srdce, hra pro předškoláky i dětský kufříček přišly v…“
Další z kategorie Nafukovací hračky ›
-
Nafukovací hopsadlo kosatka, 213 x 109 cm
379 KčIhned k odeslání 2ks
-
Branka nafukovací 140x89x81cm set s míčem do vody na vodní polo 58507
449 KčIhned k odeslání 1ks
-
Naf hopsadlo delfín
229 KčIhned k odeslání 1ks
-
Vodní bomba set 111ks balónky barevné na vodu s adaptérem 3 pack v sáčku
99 KčIhned k odeslání 2ks
-
Nafukovací míč 51 cm duha
49 KčIhned k odeslání 3ks
-
Nafukovací zvířátka 4 druhy
od 49 KčIhned k odeslání 9ks
-
Pumpa ruční dvoukomorová s doplňky plast 29cm v krabici
119 KčIhned k odeslání 1ks
-
Naf sedátko aligátor
259 KčIhned k odeslání 3ks
-
Nafukovací serfovací prkno růžové
389 KčIhned k odeslání 2ks
-
Polštářek gumotextilní nafukovací 43x28x9cm 2 barvy 3+
69 KčIhned k odeslání 2ks

























































