Povlak na polštář 5D Polní kvítí
Popis zboží
Proměňte svou ložnici v kvetoucí zahradu. Naše povlaky na dekorační polštáře Polní kvítí se pyšní bohatým a detailním vzorem, který díky 5D tisku a digitální textuře vypadá jako skutečná výšivka. Každá květina a lístek má svůj jedinečný tvar a barvu.-
Složení povlaku: tkanina 100% bavlna, plátnová vazba, potištěná
- Rozměr povlaků: 40x40, 45x60, 50x50, 50x70, 70x90cm - podle zvolené varianty
-
Teplota praní: 60°, prát naruby, sušení v automatické sušičce
- Povlaky šité z metráže mohou zachycovat jinou část vzoru, proto může být každý kus povlaku na polštář odlišný.
-
Barva povlaku: modrá, růžová, smetanová, zelená, žlutá
Digitální 5D tisk na bavlně – zážitek z každého detailu
5D tisk na povlečení představuje moderní technologii digitálního potisku, která vytváří realistické a trojrozměrné vzory s výraznou hloubkou a detaily. Díky této metodě získávají motivy živé, syté barvy, které si dlouhodobě uchovávají intenzitu i po opakovaném praní. Povlečení s 5D tiskem kombinuje estetiku a pohodlí – je vyrobeno z jemné, prodyšné bavlny, příjemné na dotek a vhodné pro celoroční použití. Tato kombinace kvalitního materiálu a moderního designu proměňuje ložnici v elegantní a stylové prostředí, kde se spojuje vizuální efekt s komfortem spánku.
Zapínání u 5D povlečení
Bavlněné povlečení i samostatné povlaky na dekorační polštáře standardně vyrábíme se zipovým uzávěrem, který je dnes velmi oblíbený díky snadnému převlékání. Používáme kvalitní zip s peckovým jezdcem, který je nenápadně zapuštěný a nevystupuje z povlečení.
Jak pečovat o vaše bavlněné povlečení s 5D tiskem
Než povlečení poprvé použijete, nezapomeňte ho vyprat – bude pak ještě hebčí a příjemnější. Perte ho naruby na maximálně 60°C, ideálně samostatně nebo s podobnými barvami. Používejte šetrné prací prostředky bez bělidel, aby barvy zůstaly krásné. Sušte nejlépe volně na vzduchu nebo v sušičce na nízký stupeň. A pokud budete žehlit, stačí střední teplota. Takto vám povlečení dlouho vydrží krásné a pohodlné.
Původ ložního povlečení
Povlečení vyrábíme v Česku s důrazem na kvalitu a precizní zpracování. Každý kus prochází pečlivou kontrolou, aby vám poskytl maximální komfort a dlouhou životnost.
- Kolekce: DELUX
- Barva: žlutá
- Materiál: bavlna
Podobné produkty z kategorie POVLAKY NA POLŠTÁŘE ►
-
Povlak na polštář saténový Luční tanec
479 KčDo 1–3 pracovních dnů
-
Povláček EMA - 45x45 cm svazek květů
199 KčIhned k odeslání 1ks
-
Povlak na polštář hladká bavlna DELUX BARA smetanová
od 159 KčIhned k odeslání 2ks
-
Sada 2 povlaků na polštář bavlna renforcé TROPICAL bílé
od 279 KčDo 1–3 pracovních dnů
-
Povlak na polštář hladká bavlna ISABELLA reverse
od 129 KčDo 1–3 pracovních dnů
-
Povlak na polštář saténový panel MOCHA bordó
od 199 KčDo 1–3 pracovních dnů
-
Povláček bavlněný Bílá,Černá,Lososová 90/153 40x40 cm
119 KčIhned k odeslání 1ks
-
Povlak na polštář s dlouhým vlasem ČERNÝ
od 169 KčIhned k odeslání 1ks
-
Povlak na polštář hladká bavlna DELUX PALMA šedá
od 139 KčIhned k odeslání 2ks
-
Povlak na polštář ptáček 45x45 cm
299 KčIhned k odeslání 3ks


























































