(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-15 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

Doplňte dětem kuchyňku na hraní

Hrají si vaše děti rádi na malé kuchaříčky a rádi Vám vytváří různé dobroty? V dětské kuchyňce by neměly chybět různé potřeby do kuchyňky: jako je náčiní, nádobí a také makety potravin. Uvidíte, že jich bude hraní v dětské kuchyňce určitě bavit a rádi Vám připraví a naservírují různé dobroty. Můžete si také zahrát na restauraci a děti Vám připraví jejich dobroty.
Pokud pořídíte dětem kuchyňku tak koupíte pouze korpus kuchyňky, ať už plastovou nebo dřevěnou a určitě ji budete potřebovat doplnit různými potřebami do kuchyňky

 

Děti určitě potěší makety potravin. Velmi oblíbené jsou plastové potraviny - ovoce, zelenina, ale třeba i nějaké dobrůtky v podobě dortíků nebo pečiva. Dětem se jistě zalíbí tzv. krájecí potraviny. Nebojte se, určitě se nepořežou i když budou mít dětský nůž. Potraviny u sebe drží pomocí suchých zipů, které na určeném místě rozřezají a vzniknou jim dvě půlky.

 

Maminky mají v kuchyni různé spotřebiče, které požívají každý den a tak děti je budou určitě chtít taky. Rychlovarná konvice, mixér, mikrovlnná trouba a nebo různé spotřebiče, na které si vzpomenete máme pro děti v dětské variantě. Nezoufejte dětskou kuchyňku můžete skvěle vybavit doplňky pro děti na vaření, záleží na Vás, co všechno vašim dětem dokoupíte.

 

 

HRAČKY
Zákazníci nejvice přikupují:Publikováno dne: 08.10.2019Vybrali jsme k tématu: 14 produktů.

NEJLEVNĚJŠÍ | NEJDRAŽŠÍ | NEJNOVĚJŠÍ | ZOBRAZIT JEN PRODUKTY SKLADEM X

Strana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 14 produktů.

Pravidelně publikujeme články na blogu Pěkný dárek i tento článek Doplňte dětem kuchyňku na hraní jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Pěkný dárek je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně dárky pro sebe i pro Vaše blízké. Oblečení, Spodní prádlo, Hračky, Kabelky a další . Článek v magazínu byl publikován 08.10.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.