(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-15 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

Nafukovačky nemusí být jen nudné a obyčejné

Letní teploty připomínající počasí jako u moře je opět tu. Před sluníčkem se schováváme, chladíme se, koupeme se a užíváme letních radovánek. K létu slunce a teplo patří, ale také k němu patří koupání a dovádění ve vodě i na suchu. Chcete být letos i bazénu či u moře "IN"? Tak si pořiďte nějakou pěknou nafukovačku, která Vám udělá radost, ale i užitek.
Lehátko nebo nafukovací matrace na vodu nemusí být nudná. Pořiďte si nějaký originál. Dáte přednost matraci ve tvaru zvířátka nebo ve tvaru jídla?

 

U vody Vás bude honit mlsná a o to více, když si pořídíte matraci ve tvaru zmrzliny, hranolek, pizzy, muffinu, brambůrek a dalších dobrot. I takové matrace si můžete pořídit u nás v eshopu Pěkný dárek.cz. Nebo dáte přednost raději letnímu ovoci či drinku ve tvaru jahody, ananasu, melounu a dalších?

Oblíbená jsou také různá zvířátka. Stále frčí jednorožci, plameňáci, delfíny, velryby, aligátoři a další druhy zvířat.

 

Nafukovací matrace vypadají opravdu reálně a je radost na nich odpočívat a užít si s nimi spoustu zábavy. Nafukovačky jsou ideální pro děti (samozřejmě pod dohledem dospělé osoby), ale také dospělé. Dokáží unést na vodě i dospělého člověka.

 

Mrkněte na naši nabídku hraček do vody a určitě si vyberete skvělé hračky na léto, které jistě využijete v bazénu, u vody či u moře. 

 

 

HRAČKY DO VODY

 
Zákazníci nejvice přikupují:Publikováno dne: 14.06.2019Vybrali jsme k tématu: 9 produktů.

NEJLEVNĚJŠÍ | NEJDRAŽŠÍ | NEJNOVĚJŠÍ | ZOBRAZIT JEN PRODUKTY SKLADEM X

Strana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 9 produktů.

Pravidelně publikujeme články na blogu Pěkný dárek i tento článek Nafukovačky nemusí být jen nudné a obyčejné jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Pěkný dárek je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně dárky pro sebe i pro Vaše blízké. Oblečení, Spodní prádlo, Hračky, Kabelky a další . Článek v magazínu byl publikován 14.06.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.