Magnet pro lovce pokladů M-10 s magnetickou silou 198 kg
✅ Poslední 3 ks skladem
Buďte jako dobrodruzi lovící poklady z hlubin moří. Dnes už to jde i bez potápění. Pořiďte si super silný neodymový magnet s okem – speciál pro lovce pokladů s magnetickou silou 198 kg.
Magnetická síla (kg): 198 kg
| Rozměry | Ø 60 mm, Výška 15/30 mm |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Hmotnost | 450 g |
| Povrch | pozinkovaný (Zn) |
| Magnetizace | N38 |
| Magnetická síla (kg) | 198 kg |
| Max. pracovní teplota | 80 °C |
| Materiál | NdFeB |
| Závit | M10 |
| Magnetická síla | 198 kg |
| Průměr | 60 mm |
Potřebujete poradit s výběrem?
Nebo potřebujete větší množství magnetů, než které je skladem?
Ozvěte se nám.
Přečtěte si předem nebezpečí, co může magnet způsobit před manipulací viz příloha online - Děkujeme. Případně napište.
!!! Není hračka a není určeno pro děti !!! Nebezpečí úrazu kvůli síle magnetu !!
Možnosti doručení
Posíláme přes Českou poštu, PPL i osobní odběr. Při objednávce do 14:00 zboží zpravidla expedujeme ten samý den.
- Doprava zdarma od 2 999 Kč
- Platby: online kartou, bankovní převod, dobírka, Apple Pay, Google Pay
- Doručení obvykle do 1–2 pracovních dnů od expedice
Podrobnosti najdete na stránce Doprava a platba.
Vrácení do 14 dnů, snadná výměna
Pokud Vám něco nesedne nebo si nákup rozmyslíte, máte 14 dní na vrácení bez udání důvodu. Stačí vyplnit krátký formulář a balíček nám poslat zpět.
Měníme i velikosti — když podprsenka nebo župan nesedí, jednoduše vyměníme.
Detailní postup na Výměna zboží a Reklamační řád.
★★★★☆ Co o nás říkají zákazníci
Hodnocení našeho obchodu (ne tohoto konkrétního produktu) z 49 ověřených recenzí na Heureka.cz
„Župan mi neseděl (jsem nekonfekční postava :-) ) , obchod obratem vrátil peníze. Děkuji :-)“
„Zboží přišlo rychle a v pořádku.“
„Byla to má první zkušenost s tímto obchodem "Pěkný dárek“, balíček byl dobře a pěkné zabalený, všechny tři věci - Minka 3D srdce, hra pro předškoláky i dětský kufříček přišly v…“
Další z kategorie Magnetky ›
-
KT-10-01-N Kotoučový magnet Ø 10 mm balení 10 kusů
39 KčIhned k odeslání 8ks
-
Magnetická páska oranžová 40 x 1 mm balení 3 metry
179 KčIhned k odeslání 3ks
-
Pozlacený magnet KT-06-02-Z 5 kusů
29 KčIhned k odeslání 3ks
-
Magnetický hák TR-25
79 KčIhned k odeslání 5ks
-
Magnet s teflonovým povrchem KT-20-05-T (Ø 2cm) - 1 kus
39 KčIhned k odeslání 3ks
-
Magnet 10x40 mm 2 kusy
59 KčIhned k odeslání 1ks
-
Magnetické figurky M2 černé balení 10 kusů
139 KčIhned k odeslání 3ks
-
Magnetické figurky M10 šedé, 10 ks, 12 × 20 mm
139 KčIhned k odeslání 1ks
-
Magnet KT-06-04-E 5 kusů
39 KčIhned k odeslání 3ks
-
Magnet pro lovce pokladů M-10 s magnetickou silou 198 kg
679 KčIhned k odeslání 3ks



























































