Máme otevřeno! Zboží odesíláme    - udělejte si objednávku z domova    ◄◄
(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-15 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

21.12.2017 - Komplikace s doručováním - vše je o lidech kurýrech


Kurýři se nyní snaží maximálně doručit Vaše zásilky, ale vůbec to nemají lehké, jelikož dnešní počasí komplikuje doručení a taky zácpy na silnících - víme o komplikacích s tím, že kurýři ve velkých městech nedoručují na adresu, ale na výdejní místa parcelshopu, Omluvte to, nám se to taky nelíbí. Je to všechno jen o lidech a pokud kurýr nezná lidi na své trase, tak teď o Vánocích to řeší tím nejsnažším způsobem, co existuje - nedoručí, nebo to vloží do parcelshopu. Volejte pro řešení na infolinku pplV případě dotazů se prosím obraťte na náš zákaznický servis na telefonním čísle 225 331 500. 

 

Oznámení - Možné prodloužení doby doručení zásilek

Vážení zákazníci,

dovolujeme si vás upozornit, že z důvodu sezonního nárůstu přepravovaných zásilek může u některých zásilek docházet k prodloužení doby doručení o více než 2 dny.   

 

Všichni naši zaměstnanci intenzivně pracují na tom, aby zpoždění co nejvíce eliminovali. Velice vás proto prosíme o pochopení a spolupráci. 

 

Pro včasné doručení vánočního zboží je možné, mimo jiné, využít i naši síť výdejních a podejních míst PPL ParcelShop, kterých máme více než 1 300 po celé republice. 

Děkujeme.

 

Váš tým PPL 
Tato zpráva byla vydána dne: 21.12.2017


Akce platí vždy pouze tento den, kdy novinka byla vydána 21.12.2017 , nebo pokud je uvedeno jinak v novince. Max vždy jen týden - Marketingové akce jsou v eshopu Pěkný dárek plánovány týdně.
Komplikace s doručováním - vše je o lidech kurýrech


Zákazníci nejvíce přikupují