Pohádkové dárky! Doporučujeme pro děti    ◄◄
(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-15 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

PPL vyhledání balíku a rozvoz

PPL (Professional Parcel Logistic) PPL CZ

PPL (Professional Parcel Logistic) je český systém expresní balíkové přepravy, provozovaný firmou PPL CZ s. r. o. Přepravce vznikl v roce 1995. I my ho na Pěkném dárku využíváme od spuštění eshopu a jsme s tímto přepravcem na 97% spokojeni. Vždycky jsme hledali spolehlivý způsob dopravy pro naše zásilky a díky PPL jsme ho našli.

 

Využijte služby společnosti PPL CZ, která patří mezi nejvýznamnější přepravce na českém trhu. Top službou je přeprava balíků, a to nejen v ČR, ale téměř po celé Evropě. Díky sledování zásilek máte vždy detailní přehled o aktuální situaci. PPL je po České poště největší přepravce v České republice a jeho řidiči obsluhují i ty nejodlehlejší místa České republiky.

 

Eshop Pěkný dárek využívá momentálně pro přepravu zásilek pouze tuhle přepravní službu, jelikož vykazuje dlouhodobě nejmíň nedoručených zásilek. Oproti například poště, kterou kvůli tomu nehodláme zavádět.

 

Přepravní službu PPL tvoří hlavně lidé, tedy řidiči, s kterými se dá aspoň nějak domluvit na doručení zásilky. Řidiči PPL se budou snažit zásilku doručit jelikož jsou hodnocení až za předanou zásilku.

 

V případě dodání na soukromou adresu Vás bude doručující řidič prostřednictvím SMS zprávy informovat o času doručení, které bude v rozmezí dvou hodin.

 

Přesný výběr hodiny dodání není bohužel možný. Pokud nebudete přepravcem zastiženi, obdržíte do schránky informaci ohledně následujícího termínu doručení.

 

Pozor! Pokud Vám termín nevyhovuje domluvte se s konkrétním řidičem na doručení, nebo zavolejte na centrálu PPL. Telefon na řidiče byste měli obdržet v sms, která Vám dorazí v den doručování zásilky.

 

 

 

 PŘIBLIŽNÝ ROZVOZ VAŠÍ ZÁSILKY DLE VAŠÍ PSČ

(PSČ napište bez mezer)


Zákaznický servis PPL
844 775 775Pro ty z Vás, kteří ještě nemají žádné zkušenosti s dopravou PPL, jsme připravili jednoduchou aplikaci, která Vám umožní zjistit, kdy přibližně, v kterou hodinu, za Vámi řidič PPL přijede s objednávkou. Nemusíte čekat na řidiče celý den, stačí vědět přibližný čas, kdy bude projíždět Vašim městem.