Máme otevřeno! Zboží odesíláme    - udělejte si objednávku z domova    ◄◄
(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-15 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

19.02.2015 - Marketing Pěkný dárek - snažíme se všude


I když si myslíte, že internetový byznys je snadný, tak není tomu tak. Není to tak jednoduché, jak se může zdát. Abyste něco prodali, musíte přivést zákazníky a to lze udělat několika způsoby a ani jeden není zcela zdarma. Proto to není tak jednoduché. Tak například, jelikož se chceme ukázat trošku i na Slovensku, tak jsme se zaregistrovali i na heureka.sk, tedy za každého přivedeného zákazníka z heureka.sk platíme, dále jelikož v Čechách jsme už několik let a vyhledavače trošku zlobí a na vyhledávací výraz občas nejsme dohledatelní, tak si platíme i reklamu ppc, která přivádí zákazníky na právě vyhledávaná klíčová slova - například klíčové slovo ŽUPANY. Aby jsme byli mezi prvními na heureka.cz, rovněž se platí za kliky. Každý zákazník, jako vy, který přišel na náše eshop, přišel z placeného vyhledávání, proto ti, co tvrdí, že podnikat s eshopem na internetu je pro každého, je snadné a zvládne to každý, tak my tvrdíme, že ne. Podnikání na internetu není pro každého. Doporučujeme pouze těm, kteří se nebojí a jsou připraveni i riskovat. O tom celém je podnikání.Na internetu se najde spoustu nepoctivých podnikatelů, ale my se snažíme být jiní, snažíme se být tu pro Vás a přistupovat ke každé Vaší otázce individuálně.

 

Neustále investujeme do systému a vylepšujeme ho tak, aby Vaše objednávky byly vyřizeny, v co nejkratší době. Máme i systém na Vaše emailové dotazy, které zpracováváme v pracovní době téměř ihned a občas nás zastihnete, pokud neřešíme něco ve skladu, tak i na chatu.

 

Pokud Vám zboží nesedí, snažíme se Vám vrátit peníze, v co nejkratší době, pokud jste se zbožím nebyli spokojení nebo Vám velikost nevyhovuje. Vše pro zákazníky.

 

Marketing je vlastně vše, co děláme - diskrétní balení balíků, reklama ve vyhledavačích, reklamní články, chat online, dárkový magazín, novinky v eshopu, emailová a telefonní podpora.

 

Každý den lepší...
Tato zpráva byla vydána dne: 19.02.2015


Akce platí vždy pouze tento den, kdy novinka byla vydána 19.02.2015 , nebo pokud je uvedeno jinak v novince. Max vždy jen týden - Marketingové akce jsou v eshopu Pěkný dárek plánovány týdně.
Marketing Pěkný dárek - snažíme se všude


Zákazníci nejvíce přikupují