(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-15 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

06.05.2021 - Platit kartou můžete v eshopu i u přepravce


Platit kartou je v dnešní době populární, a proto chceme, abyste věděli, že i u nás je to možné. Zaplatit kartou můžete přímo online v eshopu Pěkný dárek nebo u přepravce PPL, nebo se taky dá platit balíček kartou na České poště (dle dostupnosti jejich služeb na jednotlivých pobočkách). Proto se určitě už nemusíte ptát, jestli tento způsob plateb umožňujeme, ale jednoduše můžete nakoupit a způsob platby zvolíte jednoduše v košíku.My uděláme všechno proto, abyste s námi byli maximálně spokojeni. V eshopu pracujeme na z lepšení služeb a samozřejmě dostupností, protože chceme mít všechny objednávky rychle vyřízené. Spěcháte, nejen vy, ale i my.

 

U nás si samozřejmě můžete objednat nejen dárky, které se u nás prodávají nejvíce, ale samozřejmě i praktické výrobky, které najdete v Bydlení nebo v sekci Tvoření.
Tato zpráva byla vydána dne: 06.05.2021


Akce platí vždy pouze tento den, kdy novinka byla vydána 06.05.2021 , nebo pokud je uvedeno jinak v novince. Max vždy jen týden - Marketingové akce jsou v eshopu Pěkný dárek plánovány týdně.
Platit kartou můžete v eshopu i u přepravce


Zákazníci nejvíce přikupují