Magnet 25 mm FE-KT-25-03 balení obsahuje 10 kusů
✅ Poslední 7 ks skladem
Kotoučový magnet Ø 25 mm, výška 3 mm, feritový, Y30, bez povrchové úpravy, síla: cca 360 g
Balení obsahuje 20 magnetů
| Tvar | kotouč |
| Rozměry | Ø 25 mm, Výška 3 mm |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Hmotnost | 7,2 g |
| Magnetizace | Y30 |
| Magnetická síla (kg) | 360 g |
| Max. pracovní teplota | 250 °C |
| Materiál | Ferit |
| Magnetická síla | 0.36 kg |
| Průměr | 25 mm |
| Výška | 3 mm |
Potřebujete poradit s výběrem?
Nebo potřebujete větší množství magnetů, než které je skladem?
Ozvěte se nám.
Přečtěte si předem nebezpečí, co může magnet způsobit před manipulací viz příloha online - Děkujeme. Případně napište.
Možnosti doručení
Posíláme přes Českou poštu, PPL i osobní odběr. Při objednávce do 14:00 zboží zpravidla expedujeme ten samý den.
- Doprava zdarma od 2 999 Kč
- Platby: online kartou, bankovní převod, dobírka, Apple Pay, Google Pay
- Doručení obvykle do 1–2 pracovních dnů od expedice
Podrobnosti najdete na stránce Doprava a platba.
Vrácení do 14 dnů, snadná výměna
Pokud Vám něco nesedne nebo si nákup rozmyslíte, máte 14 dní na vrácení bez udání důvodu. Stačí vyplnit krátký formulář a balíček nám poslat zpět.
Měníme i velikosti — když podprsenka nebo župan nesedí, jednoduše vyměníme.
Detailní postup na Výměna zboží a Reklamační řád.
★★★★☆ Co o nás říkají zákazníci
Hodnocení našeho obchodu (ne tohoto konkrétního produktu) z 49 ověřených recenzí na Heureka.cz
„Župan mi neseděl (jsem nekonfekční postava :-) ) , obchod obratem vrátil peníze. Děkuji :-)“
„Zboží přišlo rychle a v pořádku.“
„Byla to má první zkušenost s tímto obchodem "Pěkný dárek“, balíček byl dobře a pěkné zabalený, všechny tři věci - Minka 3D srdce, hra pro předškoláky i dětský kufříček přišly v…“
Další z kategorie Magnetky ›
-
Magnet 15mm KT-15-1.5-Zn balení obsahuje 10 kusů
99 KčIhned k odeslání 2ks
-
Magnetická páska MODRÁ 40 x 1 mm balení 3 metry
179 KčIhned k odeslání 4ks
-
Magnetické figurky M11, sada 10 kusů růžová
139 KčIhned k odeslání 2ks
-
Kvádrový magnet pozlacený KV-04-03-1.3-Z 10 kusů
39 KčIhned k odeslání 1ks
-
Tyčový magnet AlNiCo 60 × 15 × 6 mm
139 KčIhned k odeslání 3ks
-
Magnet červený KT-13-06-P
29 KčIhned k odeslání 1ks
-
Kotoučový magnet červený
49 KčIhned k odeslání 3ks
-
Podkovovitý magnet AlNiCo - 80 × 60 mm
439 KčIhned k odeslání 1ks
-
Magnetické figurky M7 fialové, 10 ks, 12 × 20 mm
139 KčIhned k odeslání 2ks
-
Magnet pro lovce pokladů M-10 s magnetickou silou 198 kg
679 KčIhned k odeslání 3ks


























































