Máme otevřeno! Zboží odesíláme    - udělejte si objednávku z domova    ◄◄
(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-15 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

24.04.2014 - Máme novou zákaznickou podporu


Určitě jste si všimli, že jsme změnili chat. A to není konec. Přešli jsme na novou zákaznickou podporu - ticketovací systém, kdy odbavení Vašich emailů bude nyní mnohem rychlejší než dříve. Vaše emaily nyní budou odbavovat tři lidé, a proto odpovědi na Vaše dotazy by měly být vždy do několika hodin od položení Vaší otázky. Nasazení systém ještě testujeme, proto omluvte případné nesrovnalosti v komunikaci. Budeme vše postupně doplňovat a vylepšovat.

  

Do několika dní věříme, že systém bude plně fungovat a všichni s ním budou spokojeni. Přemýšlíme, že nasadíme i pro Vás naše zákazníky zákaznické fórum, portál pro Vaše časté dotazy. Abyste měli všchny informace na jednom místě.

 

Zákaznický servis Pěkný dárek 

Chcete-li se podívat na Vaše objednávky, přihlaste se. Po přihlášení v levém menu firemním, budete mít plně přístupný zákaznickou sekci.

 

 

Zlepšujeme služby pro zákazníky - chat + emailová komunikace

 
Tato zpráva byla vydána dne: 24.04.2014


Akce platí vždy pouze tento den, kdy novinka byla vydána 24.04.2014 , nebo pokud je uvedeno jinak v novince. Max vždy jen týden - Marketingové akce jsou v eshopu Pěkný dárek plánovány týdně.
Máme novou zákaznickou podporu


Zákazníci nejvíce přikupují