(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-15 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

Fungujeme i v roce 2021 jako v loňském roce

I v novém roce 2021 fungujeme. Rok 2020 nás sice poznamenal, protože znamenal pro nás růst objednávek a bude těžké to udržet i v letošním roce, ale věříme, že se s tím popereme budeme opět trošku větší. Snažíme se stále nabízet dárky pro všechny nejen na Vánoce, ale taky v průběhu roku. Narozeniny se slaví stále a svátek taky. V tomhle roce připravujeme menší změnu sortimentu a to takovou, že upustíme mírně od módy, protože ta v roce 2020 dostala docela na frak a budeme naše dárky směrovat do oblasti bydlení, dekorací a hraček.
Určitě si oblast bydlení zaslouží více pozornosti, protože jsme ji dlouhá léta ignorovali a dnes uzrál čas vybrat z ní nejlepší dárky - jako je povlečení, osušky, stylové ručníky, dekorace do bytu a nabídnout zboží i Vám.

 

Nyní nebudeme předbíhat, ale věříme, že situace se i v této oblasti uklidní a my všichni si budeme rádi zútulňovat svá obydlí a my budeme rádi součástí Vašich plánů. Tak hurá do toho - DEKORACE
Zákazníci nejvice přikupují:Publikováno dne: 21.01.2021Vybrali jsme k tématu: 0 produktů.

NEJLEVNĚJŠÍ | NEJDRAŽŠÍ | NEJNOVĚJŠÍ | ZOBRAZIT JEN PRODUKTY SKLADEM X

Je nám líto, ale nebyly nalezeny žádné produkty.

    Strana: | 1 |
    Vybrali jsme k tématu: 0 produktů.

    Pravidelně publikujeme články na blogu Pěkný dárek i tento článek Fungujeme i v roce 2021 jako v loňském roce jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Pěkný dárek je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně dárky pro sebe i pro Vaše blízké. Oblečení, Spodní prádlo, Hračky, Kabelky a další . Článek v magazínu byl publikován 21.01.2021, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.