(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-15 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

Letos jsme eshop rozšířili hlavně o POVLEČENÍ

Letošní rok v eshopu neproběhly žádné razantní změny, jen jsme přidali do nabídky Povlečení, o které jste SI před Vánoci psali. Nyní máme v nabídce už dva české výrobce povlečení Kvalitex a Petra Smolka, všechny výrobky, které nabízí, hlavně tedy povlečení, jsou úžasnými dárky pod stromeček a tedy doporučujeme si povlečení objednat i pro sebe. Máme velký výběr povlečení, které stojí za hřích .-)
 

Nakupujte chytře a nakupujte dárky v jednom eshopu. Má to spoustu výhod. V eshopu Pěkný dárek se snažíme, o co nejlepší servis s každou objednávkou a pokud si nás vyberete, tak určitě neprohloupíte.

Stále přidáváme novinky jak na běžícím páse, abychom nezůstali po zadu a vždy aktuální kolekce měli k dispozici. Výrobci PetrSmolka a Kvalitex neustále došívají nejprodávanější modely a taky stále přichází s novými vzory.

Povlečení si můžete vybrat dle materiálu či dle velikosti. Chceme Vám maximálně usnadnit výběr.

 

POVLEČENÍ
Zákazníci nejvice přikupují:Publikováno dne: 28.10.2018Vybrali jsme k tématu: 16 produktů.

NEJLEVNĚJŠÍ | NEJDRAŽŠÍ | NEJNOVĚJŠÍ | ZOBRAZIT JEN PRODUKTY SKLADEM X

Strana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 16 produktů.

Pravidelně publikujeme články na blogu Pěkný dárek i tento článek Letos jsme eshop rozšířili hlavně o POVLEČENÍ jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Pěkný dárek je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně dárky pro sebe i pro Vaše blízké. Oblečení, Spodní prádlo, Hračky, Kabelky a další . Článek v magazínu byl publikován 28.10.2018, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.