(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-15 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

Čím potěšíte kluky? My víme ...

Hledáte nějaké hračky pro kluky, ale stále nevíte co? Pokud máte doma malého milovníka aut, tak my Vám poradíme. Jestliže hledáte dárky pro všechny malé kluky, tak jste na správném místě. Dárky k různému výročí by měli být větší a my Vám dáme tip na dárek větších rozměrů, který se bude vašemu chlapečkovi určitě líbit. S touto hračkou si nepohrají ale jen kluci, ale i holky!
Už víte, jakou hračku myslíme? Jsou to autodráhy, kterou si vaše děti určitě oblíbí. Nemusíte si kupovat drahou autodráhu na elektriku či baterie, děti si pohrají i s autodráhou, kde si budou sami posunovat autíčka nebo třeba pouštět z kopce dolů. 

 

Plastové autodráhy mají svou výhodu, že je snadnou uklidíte a poté zas vytáhnete, až se s ní budete chtít hrát. Můžete si pořídit jednoduchou autodráhu nebo třeba autodráhu s více patry i s parkovacích domem. Na parkoviště umístíte auta a poté je budete všechny pouštět dolů.

 

 

Teamsterz Dráha závodní herní set s 5 autíčky na baterie v krabici

 

Velmi oblíbené se staly autodráhy, které mají ohebné části - jednoduše si tedy utvoříte zatáčku či most, záleží jen na vaší fantazii.

 

S autodráhou si můžete pohrát spolu s dětmi a bude to super zábava. Autodráhy nejsou jen ty klasické černé na elektrická auta. Vyzkoušejte něco nového a pořiďte svým dětem barevnou umělou autodráhu!

 

 

HRAČKY
Zákazníci nejvice přikupují:Publikováno dne: 17.05.2019Vybrali jsme k tématu: 1 produktů.

NEJLEVNĚJŠÍ | NEJDRAŽŠÍ | NEJNOVĚJŠÍ | ZOBRAZIT JEN PRODUKTY SKLADEM X

Strana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 1 produktů.

Pravidelně publikujeme články na blogu Pěkný dárek i tento článek Čím potěšíte kluky? My víme ... jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Pěkný dárek je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně dárky pro sebe i pro Vaše blízké. Oblečení, Spodní prádlo, Hračky, Kabelky a další . Článek v magazínu byl publikován 17.05.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.