(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-15 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

Hledáte dárek pro batole? Máme pro Vás tip

Pokud hledáte vhodný dárek pro batole či většího kojence, který pomaličku začíná lézt nebo se zvedá na "čtyři" a čeká na vhodný start, tak byste měli domů pořídit pěnové puzzle. Pěnové puzzle na zem je skvělý doplněk do vašeho domu či bytu a k malým dětem ideální.
Až vaše dítě začne pást koníčky a pomaličku se převalovat, tak určitě přemýšlíte, kde bude, když postýlka je malá? Dítě můžete dát na deku nebo na pěnové puzzle které skvěle izoluje chlad od země a je příjemně měkké. 

 

 

PĚNOVÉ PUZZLE NA ZEM

 

 

Puzzle je příjemně měkké na dotek, můžete ho poskládat do různých tvarů a velikost lze také snadno měnit. Na výběr jsou různé druhy - můžete koupit speciální s písmenky, čísly nebo obrázky, které uprostřed můžete vymáčknout. Z puzzle si můžete postavit různé obrázky, město nebo třeba motivy pohádkových postav. Záleží jen na Vás, jaký motiv puzzle si vyberete.

 

HRAČKY
Zákazníci nejvice přikupují:Publikováno dne: 12.05.2019Vybrali jsme k tématu: 1 produktů.

NEJLEVNĚJŠÍ | NEJDRAŽŠÍ | NEJNOVĚJŠÍ | ZOBRAZIT JEN PRODUKTY SKLADEM X

Strana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 1 produktů.

Pravidelně publikujeme články na blogu Pěkný dárek i tento článek Hledáte dárek pro batole? Máme pro Vás tip jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Pěkný dárek je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně dárky pro sebe i pro Vaše blízké. Oblečení, Spodní prádlo, Hračky, Kabelky a další . Článek v magazínu byl publikován 12.05.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.