(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-15 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

Hledáte pěkné panenky jako vánoční dárek pro holčičky?

Máme pro Vás hezkou inspiraci na vánoční dárky pro holčičky a tím jsou právě panenky, které holky tak moc milují a každá pod stromečkem chce mít aspoň jednu svou oblíbenou Barbie, Stefi, Evičku, nebo jinou. Panenky jsou úžasné a najdete mezi nimi i realistické miminka, které jakoby těm skutečným, jako by z oka vypadly. Objednejte svým dcerám pěknou panenku na Vánoce s předstihem, aby Česká pošta nebo PPL Vám dárek včas přivezla domů.
 

PANENKY u nás si můžete vybírat i podle velikosti od té nejmení hračky panenky například Evičky až po velké hračky panenky Baby Annabel, či chodící panenky, které z nabídky rychle mizí.

 

Panenky

Barbie Víly Miminka Česací hlavy Panáci Hadrové panenky Mini panenky Princezny Panenky Baby Born Panenky Baby Annabell Velké panenky Levné panenky

 

V hlavní sekci panenek nabízíme pouze panenky, ale pokud zavítáte do kategorie Hračky pro holky, tak tam najdete i potřeby pro panenky jako oblečky, kočárky, dudlíky, kuchyňské nádobí. Holčičky se můžou na Vánoce těšit, pokud jim vyberete pěkný dárek u nás.

 

Nejpopulárnějšími mezi panenkami miminek jsou Panenky Annabel, které umí i čůrat, plakat a mluvit. Vyberte si panenku s funkcemi - uděláte velkou radost.

 
Zákazníci nejvice přikupují:Publikováno dne: 28.10.2018Vybrali jsme k tématu: 10 produktů.

NEJLEVNĚJŠÍ | NEJDRAŽŠÍ | NEJNOVĚJŠÍ | ZOBRAZIT JEN PRODUKTY SKLADEM X

Strana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 10 produktů.

Pravidelně publikujeme články na blogu Pěkný dárek i tento článek Hledáte pěkné panenky jako vánoční dárek pro holčičky? jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Pěkný dárek je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně dárky pro sebe i pro Vaše blízké. Oblečení, Spodní prádlo, Hračky, Kabelky a další . Článek v magazínu byl publikován 28.10.2018, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.