(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-15 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

Hračky na zahradu houpačky, odrážedla, koloběžky

Jsme připraveni na jaro, pro děti máme připraveny úžasné hračky, s kterými se venku zahrají. Ať už to jsou koloběžky, odrážedla, nebo hračky na písek. Máme všeho dostatek a opět v nabídce i nejprodávanější kousky koloběžek Acra, odrážedel Lena a hraček na pisek Rappa. Máte malé děti? Tak naše nabídka by mohla být pro Vás. Vaše děti určitě nepohrdnou nářadím na zahradu, když Vás budou moci napodobovat v hraní, kopání.  Máme i malé motyčky, hrábě, lopatky.
Užíjte si čas s dětmi na zahradě a pojďte s nimi i na písek. Děti Vás budou milovat, když si s nimi venku zahrajete a ukážete jim, jak které nářadí se používá a budete je učit se zapojovat do činností spolu s Vámi.

 

Kola a koloběžky

 

Nenechejte děti doma kynout, ale pořiďte jim kolo či koloběžku, na které budou jezdit po venku a budou trávit více času na zahradě nebo ulici než u počítače. Jsme i proto, aby jste se sportem postupně začínali u malých dědí ... a k tomu potřebujete třeba odrážedlo, nebo lehký nafukovací balon. Objednejte si vše potřebné u nás. My s tím pracujeme spolu s našimi dětmi a víme, s čím si rády hrají a určitě se s hračkami od nás budou rády hrát i Vaše děti.

 

Těšíme se na Vaše objednávky rodičů.
Zákazníci nejvice přikupují:Publikováno dne: 28.03.2019Vybrali jsme k tématu: 8 produktů.

NEJLEVNĚJŠÍ | NEJDRAŽŠÍ | NEJNOVĚJŠÍ | ZOBRAZIT JEN PRODUKTY SKLADEM X

Strana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 8 produktů.

Pravidelně publikujeme články na blogu Pěkný dárek i tento článek Hračky na zahradu houpačky, odrážedla, koloběžky jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Pěkný dárek je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně dárky pro sebe i pro Vaše blízké. Oblečení, Spodní prádlo, Hračky, Kabelky a další . Článek v magazínu byl publikován 28.03.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.