(+420) 736 110 655 (Po-Pá 9-15 hod)

Pěkný dárekPeknydarek.cz

Kdo neskáče není Čech.... hop, hop, hop

Tato hláška je velmi oblíbená a určitě jste ji už někdy slyšeli: "Kdo neskáče není Čech... hop, hop, hop..." Tak si pojďte zaskákat a spolu i s vašimi dětmi a užijte si spoustu legrace. Skákání to je super legrace pro všechny děti, ale i pro dospělé a není to jen skákání na trampolíně. Krásné počasí láká všechny ven a co takhle si užít s dětmi nějaký sport?
Pokud máte děti, tak jistě víte, že mají spoustu energie a tak je potřebujete nějak unavit, proto je ideální si s nimi užít nějakou legraci třeba v podobě sportu. Děti se unaví, vyblbnou a naučí se třeba i nějakým novým věcem. Děti bychom měli v pohybu podporovat, protože pohyb a sport je pro naše tělo důležitý, i když děti by raději trávili čas u počítače nebo televize. Je na každém rodiči, jak své dítě naučí různým aktivitám.

 

Zaskákat si můžete nejen na tak oblíbené trampolíně, kterou už má hodně lidí doma na zahradě, ale co třeba vyzkoušet T-Ball? Že nevíte, co to je?

Jedná se o malý skákací míč s tyčí. Na míč si stoupnete, držíte se tyče a pokoušíte se skákat. Chce to trochu cviku, držení balance a taky síly. Na první pohled to vypadá velmi jednoduše, ale opak je pravdou. Vyzkoušejte to a určitě si užijete spoustu zábavy. V naší nabídce najdete různé motivy T-ballů pro děti, můžete si vybrat motivy z pohádek pro kluky nebo pro holky.

 

Na T-ballu si můžete zaskákat doma, ale ideální je skákání venku. Při skákání nezapomeňte na ochranné pomůcky, jako je přilba a chrániče.

 

 

 

 

HOPSADLA PRO DĚTI
Zákazníci nejvice přikupují:Publikováno dne: 31.05.2019Vybrali jsme k tématu: 0 produktů.

NEJLEVNĚJŠÍ | NEJDRAŽŠÍ | NEJNOVĚJŠÍ | ZOBRAZIT JEN PRODUKTY SKLADEM X

Je nám líto, ale nebyly nalezeny žádné produkty.

    Strana: | 1 |
    Vybrali jsme k tématu: 0 produktů.

    Pravidelně publikujeme články na blogu Pěkný dárek i tento článek Kdo neskáče není Čech.... hop, hop, hop jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Pěkný dárek je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně dárky pro sebe i pro Vaše blízké. Oblečení, Spodní prádlo, Hračky, Kabelky a další . Článek v magazínu byl publikován 31.05.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.